Fórum
Kategorie: AS Týmy

Umbrella Corporation Ostrava

Umbrella Corporation OstravaDnes se nám představí nadšený airsoftový tým z Ostravska.

Takže na začátek, jak se jmenuje váš tým?
Umbrella Corporation Ostrava.

Odkud jste a kolik vás je?
Členové týmu jsou z Ostravy a jeden z Havířova. Věkový průměr bych tipl někde kolem 26 let a zatím máme 5 členů. Působíme v prakticky celém Moravskoslezkém kraji, ale tím, že to považujeme spíše jako koníček, tak máme převážně dvě místa na akce, které navštěvujeme - Ostrava + Paskov.

Jaké je zaměření vašeho týmu?
Zaměřujeme se na zábavu, fair play a akci. Nejsme tým, který by nutil členy nosit striktně jednu výzbroj nebo chodit každý týden na akce. Nějak jsme se shlédli ve vz.95 a multicam doplňcích. Máme ale i člena co má celou výzbroj pouze multicam. Co se týká zbraní, tak každému sedí něco jiného a i zde máme volnost.

Máte nějaké plány pro nejbližší budoucnost?
Máme v plánu se účastnit turnajů a dalších nadstandardních akcí, a hodláme bojovat :))

Jak jste se dali dohromady?
Dali jsme se dohromady tak nějak zvláštně. Jádro týmu jsme rodina (jakože fakticky) a zhruba před třemi lety dostal Vector svou první airsoftku, pak přišel Covid, dlouho nic a najednou měl airsoftku i Hunk a pak to šlo tak nějak rychle, že jsme stáli najednou všichni v přípravně a ladovali si kuličky do zásobníků. No a nedávno se k nám připojil i Ranger a ejhle už je nás 5.

A co váš velitel? Něco o něm?
Jaký je velitel? Já jsem určitě skvělý...ale vážně, co se týká přání mých spolubojovníků, tak se je snažím splnit do puntíku. Avšak dokáži být i přísný, pokud někdo dělá zle. (Podle motta: jak ty mě, tak já tobě)

Co současnost?
Současnost je super, všechno roste, máme trika na turnaje, nášivky, spoustu "serepetiček" a těšíme se na každou nadcházející akci. Do budoucna chceme ty turnaje pořádat a ano, těch nápadů na turnaje by bylo...

Kde vás najdeme a jaké akce preferujete?
Můžete nás určitě potkat v Páskově (Action aréna) a určitě i na Doubravě (Ostrava). Jinak Paskov je taková nevyřčená srdcovka. Nejsme pouze na CQB nebo OS, ale vidím v budoucnu i akce typu Kandahar.

A kromě airsoftu, spojuje vás i něco jiného?
Co se týká mimo airsoftových akcí, tak jelikož jsme i přátelé a rodina, tak podnikáme i jiné činnosti - prostě cokoliv. Nové členy rádi uvítáme, snad jen ti, kteří by to chtěli zabalit s námi po měsíci, by se nám mohli vyhnout.

Co holky? Máte v týmu nějaké?
Holky v týmu máme! Od malička si piplám svého nástupce (už má růžovou CZ75 compact) a samozřejmě má milovaná žena, která je i zároveň týmovým paramedicem. Jsme zvláštní, střelení a prakticky i šílení, ale bereme to jako zábavu, ne povinnost.

Pár slov závěrem?
Kdyby někdo nás chtěl kontaktovat kvůli týmu, sponzorstvi (hehe) nebo i jen tak, tak tady jsou kontakty:
- webovky -  https://umbrella-corporation-a-s-5.webnode.cz
- instagram - https://instagram.com/umbrella_corporation_ova
- tiktok - https://www.tiktok.com/@umbrella_corporation_ova
- email - umbrellacorporationairsoft@seznam.cz


Vydáno: 27.9.2023 11:32 | 
Přečteno: 990x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků