Fórum
Kategorie: AS Týmy

Wolverines o.s.

Wolverines o.s. Jak je vidět, skutečně jsou po republice týmy, které berou airsoft vážně a zároveň se nevěnují pouze airsoftu. Důkazem toho je i další tým, který je zároveň občanským sdružením…

01.jpg

Jak se jmenujete?
WOLVERINES o.s.

Odkud jste?
Brno a okolí.

Kolik vás v současnosti je a jaký je zhruba věkový průměr vašeho týmu?
V současné době máme 10 členů a věkový průměr kolem 30-ti let.

02.jpg   03.jpg

Můžeš nám říci něco více o vašem týmu?
Wolverines o. s. je sdružením členů, zajímajících se o vojenství a airsoftový sport. Náplní činnosti sdružení je příprava členů na soutěže v branných sportech a aktivitách na území ČR. Cílem sdružení je i propagace a podpora branných sportů a aktivit na veřejnosti, podpora mládeže k utváření hrdosti na vojenské a národní tradice, posilování branného vědomí a budování odpovědnosti za obranu vlasti. V rámci vytvářených aktivit důsledně trváme a vyžadujeme od všech členů, dodržování základních pravidel slušnosti a principů hry: fair play.

Jak jste se k airsoftu dostali a dokázali tým dostat do dnešní podoby?
Jak už to v životě chodí, ty nejlepší věci vznikají přirozeně. Píše se rok 2008 a tři kamarádi jdou poprvé hrát hru, o které dosud jen slýchali, a vedli vášnivé diskuze opředené touhou a očekáváním. To byl náš den „D“. Samozřejmě to jsme ještě nebyli tým, neměli jsme název, ani přezdívky, natož jasnější představu o nás a naší „softové“ budoucnosti. Věděli jsme ale stejně jako dnes že, nechceme nic a nikoho napodobovat, takže pro nás není důležité co má kdo na sobě, ale jak se chová.

Od té doby jsme prošli nejednou „šarvátkou“ a každá nás posunula trochu dál, poznali jsme spoustu hráčů, z nichž někteří se stali našimi kamarády. Měli jsme možnost dostat se do míst, do kterých bychom se jinak nedostali a jsme za to rádi. Když se dnes ohlédneme přes rameno, uvidíme členy, kteří už s námi v týmu nejsou, důvody jsou různé, úmrtí, i neshody s nastavenými cíli nebo osobní empatie, ale každý mezi nás přinesl „kousek sebe“. V roce 2011 jsme se stali občanským sdružením. Máme jasnou představu, jak by měla vypadat budoucnost.

Je dobře, že víte, kam směřujete. Kde vás můžeme nejčastěji potkat?
Nebráníme se jakékoliv aktivitě v rámci Airsoftu, či pobytu v přírodě. Můžete nás potkat jak na MIL-SIM akcích, tak na klasické jedno či vice denních akcích a to buď v lese, nebo v budovách, po celé ČR.

Jaký typ akcí nejraději?
Převážně akce v lesích a přírodě.

Jako občanské sdružení máte určitě i jiné aktivity že?
Jistě, organizujeme, či se účastníme brigád a dětských dnů.

Máte v plánu do svých řad nabírat nové členy?
Připravujeme nábor do svých řad, potřebné informace budou zveřejněny na našem webu (www.wolverines.cz). Nejdůležitější je však smysl pro fair play a ochota účastnit se akcí.

Na konec moje oblíbená otázka. Co ženy a airsoft?
Také jsme měly v týmu a nebráníme se této možnosti. Dost často dokáží překvapit nejen nás, ale i protivníky...

Moc děkujeme a budeme doufat, že o vás ještě uslyšíme.


Vydáno: 20.2.2012 10:06 | 
Přečteno: 11993x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků