Fórum
Kategorie: Elektriky

SRC G36C

SRC G36C zakoupenou u firmy Bohemia Air Soft na internetovém obchodě http://airsoftshop.cz

01.jpgNutnost pořídit primární zbraň byla jasná od prvního okamžiku, kdy jsem viděl elektrické samopaly v akci a hned mi došlo, že s manuální pistolí nemám žádnou šanci a tak jsem začal projíždět internet a pátral nejdřív podle designu. Očkem jsem pokukoval po krásné M4ce a váhal nad MP5kou, pak jsem ale objevil G36 a bylo jasno. Přečetl jsem si pár recenzí, vyzpovídal pár zasvěcených lidí a rozhodl jsem se pro G36C od firmy SRC. A když už jsem věděl co chci, hledal jsem, kde a kdo mi ji nabídne za nejlepší cenu. Nakonec jsem objednal od firmy Bohemia Air Soft. Nejen že měli nejlevnější cenu, ale při koupi zbraně dávají 50%  slevu na koupi baterie, což u mě rozhodlo. A jako třešnička na dortu mají velké slevy na vybrané zboží, jako například terče (místo 349,- jen za 99,-) a jiné…

 
    02.jpg

 

Dva dny po objednaní mi dorazil balík a má radost neznala mezí a celý natěšený jsem zkoumal obsah balení.

Kromě zbraně a zásobníku v něm byla druhá pružina M120, vytěrák na hlaveň a startovací sada 100 kuliček a návod v češtině. Zbraň má nádherné realistické zpracování, hmotnost srovnatelnou s originálem a skvěle se držela v ruce. Sklopná pažba má dostatečnou velikost pro zapření o rameno a při jejím sklopení bude výborně použitelná i v uzavřených prostorech.

04.jpg

 

Zbraň má plastové tělo s některými kovovými díly a třemi přídavnými kovovými lištami pro nasazení příslušenství. Malinko jsem znejistěl, když jsem se podíval do mířidel, neboť tento způsob míření jsem vždy považoval za nepřiliž přesný, ale tak uvidíme no.

05.jpg

 

Po nabití baterky jsem netrpělivě chtěl vyzkoušet střelbu, tak jsem připojil baterku,naládoval zásobník a natočil kuličky (má totiž točák), odjistil a přepnul zbraň do single módu a stačilo jemně se dotknou spouště a ozval se krásný silný zvuk vystřelené kuličky, která byla velice těžce pozorovatelná samotným okem. Trochu jsem dle přiloženého návodu  pošteloval mířidla a nastavil hop-up a rázem i s přesností jsem začal být nadmíru spokojen a po chvíli si zvyknul i na to zaměřování. Radost z dávky mi vždy zkazil naprázdno cvakající zvuk zásobníku, který buď chtěl natočit kuličky a nebo je dosypat, protože ačkoliv kapacita zásobníku je 470 kuliček (6mm a hmotnost od 0,20 do 0,25g), z nějakého důvodu pytlík obsahující 4000 kuliček byl během půl hodiny poloprázdný…

 
            Ke zbrani jsem si dokoupil NiMH baterku 1600mAh, která po plném nabití (vždy před nabíjením ji vybiji a pak teprve nabíjím – zatím jsem nabíjel 3x, tak možná se výdrž ještě trochu zvýší ) vydrží při střelbě jednotlivými ranami a v kombinaci s občasnými dávkami zhruba 3 zásobníky, což mi přijde jako slušné a většinou i dostačující. Z dalšího vybavení vybírám v současné době nějakou optiku, neboť na blízkou vzdálenost střílet není problém, ale chtělo by to si vzdálenější cíl trošku přiblížit, neboť dostřel a přesnost zbraně jsou také velice dobré a po výměně pružiny za přibalenou M120 si dozajista nováček jako já nemůže stěžovat.

06.jpg

 

Takže závěrem bych chtěl shrnout, že G36C od SRC (zakoupená u firmy Bohemia Air Soft na internetovém obchodě http://airsoft.cz/shop) je nejen krásná, ale i kvalitní a vyvážená primární zbraň pro střelbu na středně dlouhé vzdálenosti s dostatečnou přesností na sestřelení všeho, co se Vám připlete před mířidla.

Recenzi pro Vás připravil František Hučík


Vydáno: 9.8.2010 11:22 | 
Přečteno: 16688x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků