Fórum
Kategorie: Manuály

STTi HW M92F

Řekl jsem si, že se s Vámi podělím o nějaké informace o manuální M92F od firmy STTi. Protože jsem začátečník, tak jsem se rozhodl, že si koupím jen nějaký manuál.

Zaujala Beretta M92F na internetovém obchodě Bohemia Air Soft na stránkách www.airsoftshop.cz . Byla jak velmi pěkně zpracovaná, tak i oproti jiným manuálům celkem levná. Ke zbrani jsem si zakoupil i náhradní zásobník a silikonový olej od STTi, zatím jsem ho použil jen jednou.

PB210167_1.jpg

 

Technické informace: 

Zbraň je velmi hezky povrchově upravena, její tělo je z ABS plastu. Kohoutek, záchyt závěru, spoušť, oko na průvlek lanka a kolík co zbraň drží pohromadě  jsou z kovu. Zbraň je v provedení HW, je opravdu celkem těžká, na obalu od výrobce píšou 600g, myslím že to odpovídá.

Zbraň má záchyt závěru, což je další velmi přesvědčivý prvek. Zbraň má i pojistku, která se skrývá za tlačítko na boku zbraně, které uvolňuje rozborkový kolík. Zbraň vypadá jako opravdová Beretta, ale myslím si, že je o trošku užší, není to ale nic závažného a mě aspoň líp sedne do ruky, Jinak na střenkách není logo Beretta, to může mít jen Marui nebo UHC. Je tam nápis výrobce který patří pod STTi Y&P.

Co se zásobníku týče, je z plastu. Je v něm závaží a kule se tam cpou ze zhora. Nemá ten pás zepředu, kde je vidět pérko. Vypadá opravdu jako zásobník Beretty. Jen při prvním plnění jsem měl problém, zásobník je na 25 kulí+ 1 v hlavni. Když jsem naplnil 14tou, tak jsem slyšel takový divný zvuky, co vydávalo pérko, pérko se asi zaseklo nebo co, a kuličky tam zůstaly. Tam se dostávám k použití toho oleje, stříknul jsem ho tam pár kapek a už to neblbne( jen jednou za 10 plnění) . U zbraně funguje i tzv. SA/DA mechanismus, i když to nevystřelí, tak kohoutkem hýbe jak spoušť, tak se dá natáhnout i ručně s malým pohybem spouště dozadu.

Závěr zbraně je z jednoho kusu, nemá otevřenou část, je bez výhozového okénka, má to výhodu, že se tam nedostanou nečistoty. Jsou zde standartní mířidla, nezvýrazněná. Se zbraní je dodáváno malé balení kuliček, je jich tam asi na 4-5 zásobníků. Zbraň je dodávána v polystyrenové krabici, já jsem si k ní zakoupil plastový kufřík (od firmy Cybergun, střední velikost) . Střelba:  Zbraň má dostřel přibližně 30m (měřeno odhadem) , pak se si s kuličkou začíná pohrávat gravitace a vítr. Střílím s 0,20g BB, je to dobrý. Jinak terč jsem na 15m zasáhl pokaždé (CQB) a venku to bylo také celkem obstojné. Je to supr zbraň, rozhodně bych jí dal 8/5  .

Zbraň stojí na internetovém obchodu Bohemia Air Soft ( www.airsoftshop.cz ) 520 Kč s DPH. Je možné si zbraň zakoupit s dekorační slevou za 416 Kč s DPH. Já jsem si ji zakoupil za plnou cenu. Náhradní zásobník stojí 250 Kč s DPH.

 

 PB210165_1.jpg PB210182_1.jpg PB210175_1.jpg PB210181_1.jpg PB210176_1.jpg PB210179_1.jpg

 

Autor: Tomáš Vobořil


Vydáno: 21.11.2010 18:58 | 
Přečteno: 14245x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků