Fórum
Kategorie: Návody

Návod k čištění Stealth Assassin

Návod k čištění Stealth AssassinRozborka zbraně Stealth Assassin a přístup k regulaci HOP-UP.

Za případné závady či poškození zbraně během rozborky a sborky firma Bohemia Air Soft nenese žádné následky. Za poškození nebo si způsobení závady na zbrani ať rozborkou a sborkou na základě údržby zbraně si zákazník nese sám. Tyto návody jsou pouze informační a pokud si na tuto rozborku netroufáte přenechejte ji raději odbornému servisu.

Často se setkáváme s tím, že mnoho lidí si chce pořídit blowback plynovou pistoli, umí ji sice obsluhovat, ale už nezvládají běžnou údržbu a s ní tedy spojenou rozborku a sborku, kterou taková to pistole vyžaduje. Na rozdíl od klasických plynovek, se u těchto zbraní pohybuje závěr a celkově v nich je několik mechanických dílů, jež je nutné hlídat, čistit a mazat. Při nedodržení takovéto údržby se vám snadno stane, že se zbraň například zasekne, bude mít nižší výkon, či se poškodí nějaký díl (např. těsnění). Proto vám přinášíme návod, jak rozebrat, vyčistit, promazat a složit plynovou blowback pistoli. Mnoho lidí neví ani jak zbraň rozebrat, takže pro ukázku jsme zvolily typově nejběžnější pistole. Colt, Berreta, Glock a Sig Sauer P226. Pro tuto činnost budeme potřebovat hadřík nebo čistý ubrousek a silikonove oleje používejte pouze k tomu určené.

POZOR ! Několik upozornění. Než začnete zbraň rozebírat, vyjměte zásobník s nádržkou s plynem nebo CO2 bombičku. Před samotnou rozborkou vyjměte zásobník ze zbraně a do zbraně ho prázdný vložte až po opětovném složení zbraně. Na mazání zbraně vždy používejte pouze silikonový olej a žádný jiný. Oleje typu WD aj. mohou poškodit plastové díly zbraně a těsnění.

STTi STEALTH ASSASSIN

Uchopíte zbraň


Stáhnete závěr do pozice aby výřezem na závěru šel vidět zobáček záchytu závěru.


Detail předešlé fotografie.


V pozici jakou máte dle předchozí pozice závěru vyklepnete záchyt závěru.


Už jen vytáhnout ven.


A je to


Lehce povytáhnete závěr dopředu.


Nadzvednete závěr.


A vytáhnete ho.


Detailní fotografie kde na závěru se nacházi regulace HOP-UPu.


Při montáží postupujte dle návodu po zpátku.

 

© AirSoftShop.cz
Převzato z AirSoftShop.cz


Vydáno: 9.12.2011 12:38 | 
Přečteno: 13427x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků