Fórum
Kategorie: Video recenze

Recenze Warrior W4 XM kov

Recenze Warrior W4 XM kovVideo recenze Bohemia Air Soft, airsoftové zbraně zbraně Warrior W4 XM kov

Prezentovanou zbraň naleznete na stránkách Bohemia Air Soft:
Warrior W4 XM kov

Vydáno: 9.5.2013 12:59 | 
Přečteno: 16344x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

, -
Nechápu to, co řikáš o tom dvacítkovym stanagu. Je to dobrej zásobník, když si koupí člověk ten třicítkovej, znehodnotí Vietnam style tý zbraně. Udělá z ní pak zbraň podobnou tuctový M4A1 pro kropící kindersáky. Mám ve vestě lahev od benzínovýho čističe (důkladně vyčistěnou) a v případě potřeby mi to stačí na 2 doplnění zásobníku. Nesmíte hned vše, co se pohne, kropit dávkou, pak to nemusí stačit :)
, Historie
Asi máš značné nedostatky co se historie zbraní týče chci tím říct že puška M4 od firmy Colt původně vyráběna firmou Armalite pod názvem AR 15 se určitě za dody vietnamské války nepoužívala ... vojáci USA používali pušky M16A1. Karabina M4 je ve výzbroji US Army od roku 1994 a pokud alespoň znáš přibližný rok vietnamské války tak už si to nějak v hlavě přebereš ;)
odpověděl(a)
On tam mluvil o tom, že si tuto zbraň můžou lidé na dálku splést s M4 Carabine, tohle je jenom jeden z prototypů předcházející M4. Tomu odpovídá i ten dvacetinábojový stanagový zásobník. Já nejsem žádný odborník přes pěchotní zbraně, moje parketa to opravdu není. Proto se do mě prosím hned nepouštějte :D
, -
Taky jsem se u toho pozastavil, ale pustil jsem si to znova a řekl bych ře říká "osm celé čtyři" každopádně všichni víme, že je to 8,4V a nehrotil bych to :)
, ..
Akumulátor 84V? 8
odpověděl(a)
Tak se asi přeřek ne tyto hned hrotíš, si někde viděl vyrábět 84V akumulátor?

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků