Fórum
Kategorie: Video recenze

Recenze manuálních zbraní

Recenze manuálních zbraníKrátké povídání o manuálních zbraní (krátkých, dlouhých a i brokovnicích).


Zbraně z tohoto videa naleznete na stránkách Bohemia Air Soft


Vydáno: 5.6.2015 12:24 | 
Přečteno: 13615x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

, -
No bezudrzbovost je hovadina cistit a mazat se musi silikonovym mazivem jestli chcete zbran ktera je k necemu a dostreli az 35 metru kupte tm nebo kwc jedine tyhle dve firmy vyrabi nejkvalitnejsi manualni tm jsou od uhc drazsi ani ne o stovku a to neni zadny rozdil cenove ale kvalitativne jo tm pistole vydrzi i nekolik let kdezto kamosovy uhc colt kopie marui jen rok usetrena stovka za to nestoji chcete li dlouhy manual tak warrior w16 nebo w4 warrior kosa ne praska telo nekvalitni plast
icon odpověděl(a)
K údržbě, je rozdíl zbraň čistit a nebo rozebírat. Zbraň by samozřejmě měla být vždy čistá a nějakým způsobem se o ní člověk musí starat. Celkově však nejsou manuální pistole dimenzovány na časté rozebírání, protože hrozí riziko poškození, či rychlejšího opotřebení. Manuální pistole se střelbou nijak neznečišťují a vazelína v nich často nemá problém přežít samotnou zbraň. I v počtu výstřelů nepodléhají takovému opotřebení, narozdíl třeba od plynovek či AEG.

S UHC je to složitější, protože Tokio Marui si u nich nechává některé své modely už dlouhá léta vyrábět. To je především důvod jejich vzájemné kompatibility. Cena je pak jednoduše dána tím, že TM má ražení ostrých výrobců.
, Otázka
Co je tohle konkrétně za zbran ta pistole ?
icon odpověděl(a)
UHC M92F

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků