Fórum
Kategorie: Výstroj

Kalhoty Elite Multicam

Kalhoty Elite MulticamČlověk ocení kvalitní kalhoty.

Ale osobně nejsem příliš vybíravý, co se oblečení týče, zvláště kalhot. Dokážu přesto ocenit, pokud se nějaký kus oblečení snaží o maximální komfort a praktičnost. To je právě případ kalhot Viper z řady Elite.

Nejedná se sice o převratný model kalhot, ale už na první pohled je provedení kvalitní. Materiál je 100% ripstop polybavlna což je směs polyesteru a bavlny, která se nemačká tolik jako klasická čistá bavlna. Švy se tváří pevně a odolně. Jak je zvykem, jedná se o střih kalhot s vysokým pasem, které dodnes někteří hráči airsoftu neumí nosit a dělají z nich bokovky nebo kalhoty od MC Hammera.
Pamatujte. Rozkrok bojových kalhot má být ve vašem rozkroku, nikoliv deset či více cm pod ním.

Máte pocit že vám kalhoty padají? Žádný problém. I když přesně netrefíte svoji velikost, umožňují kalhoty Elite regulaci pasu po obou stranách za pomocí suchého zipu. Pokud chcete mít jistotu, pořád můžete využít staré dobré průvleky pro opasek.

Stáhnout kromě pasu můžete u nohavice, opět za pomocí suchého zipu.

Kalhoty, vzhledem ke svému určení, disponují množstvím kapes, jak v předu, vzadu, tak i na bocích, či na koncích nohavic. Prakticky všechny se zapínají na suchý zip.

Hlavním prvkem na kalhotách Elite jsou samozřejmě chrániče kolen. Na každém koleni je velká kapsa, ve které je pěnová vložka s vyměkčením. Na ní je připevněn odnímatelný chránič z ABS plastu. Celá vložka drží v přesně tvarované kapse a samotné ABS chrániče drží kromě vložky i suchý zip. Nepatřím mezi fanoušky integrovaných chráničů kolen, ale pravdou je, že jsou velmi pohodlné a funkční.

Navíc je možnost si za pomoci suchých zipů chrániče stáhnout okolo kolen, aby se vám nohavice nekroutili do stran a drželi jednu polohu.


Kalhoty Viper Elite koupíte za 1799 Kč v různých barevných provedeních na Bohemia Air Soft.
Na závěr zajímavost. Když se pozorně kouknete na kamufláž, najdete na některých skvrnách logo Viper.


Vydáno: 4.9.2018 16:17 | 
Přečteno: 6909x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků