Fórum
Kategorie: Výstroj

Viper Bunda Softshell Sneaker

Viper Bunda Softshell SneakerJe čas obléci se na podzim.

Léto končí a my můžeme jen doufat, že se ihned nezmění na zimu. Podzim je totiž ve znamení kolísavého a často sychravého počasí, které má přeci jen jedinečnou atmosféru. Volit oblečení na podzim je těžké. Mikina obvykle nestačí, ale zimní kabát je pořád zbytečně teplý. Sice trochu více prší a fouká, ale často né tolik, aby to slušnější lehčí bunda nepřežila. I když najdou se výjimky. Tak jako tak, není důvod to s oblečením přehánět. Ať už jde běžné nošení, ať už do města nebo na krátké výlety do přírody či jednodenní akce. A právě na podzim se mi jako ideální volba jeví bunda Softshell Sneaker od značky Viper.

Je to slušivá lehká bunda s kapucí, která se zapíná na zip. Právě kapuci oceníte především. Je to ten typ bundy, který si na sebe vezmete, když na sobě máte jen tričko a chcete jít ven, projít se v přírodě, nebo jdete domů pozdě večer. Neprofoukne, vydrží i nějaký ten déšť, vcelku zahřeje a krk u hlavu vám také zakryje. Použitým materiálem je tkaný softshell, 100% polyester a samozřejmě fleece. Celé šití působí pevně a kvalitně.
Ale jak se říká, vždy záleží, jak se k vašemu oblečení chováte, na což mnoho lidí zapomíná.

Přední a zadní díl je prošívaný, vyroben z polyesterové šusťákoviny s vycpáním. Materiál je ideální pokud chcete nosit třeba batoh na zádech a navíc dobře hřeje. Celá bunda díky tomu působí vcelku civilně, což mám osobně rád.

V předu máte samozřejmě dvě kapsy na zip a nechybí ani vnitřní kapsa. Okolo pasu je uděláno elastické stahování. Bunda je celkově spíše po těle a rovnějšího střihu, takže si v ní člověk nepřijde tak moc nafouknutý. Působí zkrátka elegantněji, než klasická zimní bunda.

Rukávy jsou softshellové s fleece vrstvou uvnitř. Na obou ramenou jsou suché zipy pro nášivky. Zápěstí jsou opatřena elastickým stahováním a také otvorem pro palec. Skvělé ať už máte či nemáte rukavice.

Kapuce je ze vnitřku potažená fleecem a jen lehce stažená elastickou gumou. Zde je kapku škoda, že nelze třeba více stáhnout. Ale jinak sedí pohodlně.

Viper Bunda Softhell Sneaker se nabízí na Bohemia Air Soft za 1647 Kč a to v barvě černá, zelená a písková a každá z nich ve velikostech S - XXXL.


Vydáno: 17.9.2018 15:01 | 
Přečteno: 7139x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků