Fórum
Kategorie: Zajímavosti

Jdeme do finále!

Jdeme do finále!Úspěšně jste nás nominovali, teď potřebujeme znovu vaše hlasy!

Před dvěma týdny jsme díky vašim hlasům prošli nominací v mezinárodní airsoftové anketě 8th Airsoft Players Choice Awards. Airsoft.cz jste tak nominovali do kategorie "Nejlepší neanglický web/blog o airsoftu". Moc si toho vážíme a děkujeme vám.
Hlavně já - Alfred.

Nyní je spuštěno finální hlasování, které rozhodne o vítězích. V tomto hlasování už si v každé kategorii vybíráte z pěti nominovaných. A právě váš hlas může rozhodnout o tom, kdo vyhraje. Hlasujte pro Airsoft.cz znovu na https://playerschoice.popularairsoft.com/

Hlasování bude ukončeno 5. února 2018. To znamená, že můžete ještě 12 dní hlasovat! Jelikož v této kategorii závisí hlasování především na domácích fanoušcích jednotlivých stránek, věřím že máme šanci uspět, protože čtenářů Airsoft.cz je více než dost!

Kromě toho, že tak podpoříte náš web a naši práci, tak máte díky této anketě šanci vyhrát zajímavé a hodnotné ceny, které do soutěže věnovali věhlasné firmy Tokyo Marui, Military 1st a GunFire.
Co můžete vaším hlasem vyhrát, najdete na obrázku níže.

A teď pozor. Kdyby nááááhodou...skutečně náhodou se povedlo nám vyhrát, tak udělám nějakou anketu a já (Alfred) napíšu článek, nebo natočím video, o čemkoliv ze sortimentu Bohemia Air soft nebo o čemkoliv s tématikou airsoftu. Prakticky cokoliv si řeknete. Zajímá vás nějaká věc, názor, cokoliv. Vybereme několik nejlepších/nejzajímavějších/nejzábavnějších/nejšílenějších nápadů a něco z toho napíšeme/natočíme - jak budete chtít. A to prosím s jasně stanoveným termínem dodání. Ale jak říkám jen když vyhrajeme ;-)
Teda pokud bude mít někdo o takovou věc vůbec zájem...člověk nikdy neví. Ale já jsem pro každou legraci. Do té doby se těšte na klasické recenze.

Takže hlasujte pro nás! Jsou to jen tři kliknutí. Nemusíte nic psát. Stačí hlasovat pro Airsoft.cz v kategorii "Nejlepší neanglický web/blog o airsoftu" na https://playerschoice.popularairsoft.com/


Vydáno: 24.1.2018 15:18 | 
Přečteno: 6670x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků