Fórum
Kategorie: Zajímavosti

9th Airsoft Players’ Choice Awards

9th Airsoft Players’ Choice AwardsMezinárodní airsoftové hlasování je tu! Hlasujte pro nás! International airsoft voting is here! And we also want to participate this year!

------------------  ČESKY  ------------------

Největší on-line airsoftová akce roku, ocenění Airsoft Players' Choice Awards, má před sebou 9. ročník. Během následujících 2 měsíců se rozhodne o oceněních od hráčů, kteří budou nejprve nominovat účastníky a poté hlasovat pro ty nejlepší v různých kategoriích.

Airsoftové obchody, hráči, publikace, výrobci, produkty, blogy, komunity, recenzenti, videa, podcasty a události jsou v této anketě zahrnuti. Airsoftoví hráči z celého světa hlasují pro ty, kteří dle jejich názoru odvedli tu nejlepší práci pro airsoftovou komunitu. Svůj názor vyjadřují svým hlasem. V tomto ohledu je Airsoft Players' Choice Awards speciální, protože bere v potaz každého jednotlivého hráče z airsoftové komunity. Právě hráči jsou ti, který nejvíce pociťují vliv a význam airsoftových společností, jejich produktů a též výrazných jednotlivců v airsoftové komunitě.

Letos znovu bychom se chtěli zúčastnit i my! Jednak s našimi stránkami Airsoft.cz a také jako Bohemia Air Soft, který tyto stránky podporuje a je největším obchodem s airsoftem v ČR a jedním z největších airsoftových obchodů v Evropě!

Hlasování probíhá v anglickém jazyce (a nebo v několika dalších, uvedených na příslušné hlasovací stránce). A jaká jsou pravidla? Hlasování je dvoufázové.

Nominační období (26. listopadu až 28. prosince 2018)

Airsoftoví hráči po celém světě mohou nominovat své oblíbence pro různé kategorie po dobu téměř jednoho (1) měsíce. Mohou buď nominovat ve všech kategoriích, nebo v kategoriích, které jim jsou známy.

Prvních pět kandidátů (nebo méně, v závislosti na počtu kandidátů), vybraných na základě počtu shromážděných nominací, bude pokračovat do hlasovacího období (finále). Finálisté v každé kategorii budou vyhlášeni přesně týden po uzavření Nominací.

Nominovaní mohou být nominováni v jedné nebo více kategoriích za předpokladu, že splňují kritéria dané kategorie. My se ucházíme samozřejmě o kategorii Nejlepší neanglický airsoftový web (Jméno: Airsoft.cz ; Web: www.airsoft.cz) a také Nejlepšího airsoftového prodejce v Evropě (Jméno: Bohemia Air Soft ; Web: www.airsoftshop.cz).


Hlasovací období (7. ledna až 4. února 2019)

Hlasovací období umožňuje finalistům spustit hlasovací kampaň naplno. Mohou zveřejňovat své zpravodajské sekce a fóra; vytvářet vlogy / blogy nebo podcasty; posílat hlasy na svých webových stránkách; propagovat se na stránkách sociálních sítích a mobilizovat hráče, kteří pro ně budou hlasovat.

Finalisté, kteří získají největší počet hlasů v kategoriích, dostanou ocenění v kategoriích, kde byli vybráni jako finalisté. Hráči airsoftu, kteří hlasují, jsou zařazeni do losování v tombole, kde mohou vyhrát různé ceny.

Vítězové budou ohlášeni přesně (1) týden po ukončení hlasovacího období. O případné výhře budou informováni e-mailem. Airsoftoví hráči, kteří vyhrál cenu v tombole, budou také informováni e-mailem.

Nominační a volební období, stejně jako všechny následné nominace jsou sčítány na stránce Airsoft Players 'Choice Awards (playerschoice.popularairsoft.com) společnosti Popular Airsoft. Pouze na této stránce probíhá veškeré hlasování v obou fázích! Pozor, hlasování probíhá v angličtině.

------------------  ENGLISH  ------------------

What has become the biggest online airsoft event, the Airsoft Players’ Choice Awards, is now on its 9th Awards Period. For a 2-month duration of the Awards airsoft players from around the world shall nominate and then vote for the best in the various awards categories.


Airsoft retailers, players, publications, manufacturers, products, blogs, communities, reviewers, videos, podcasts, and events are covered by this Awards event. Airsoft players worldwide get to vote on who they think deserve their votes and show their appreciation for those who have done a good job at serving the airsoft community. This is what makes the Airsoft Players’Choice Awards special as it takes into particular consideration the importance of the particapation of airsoft players as they are after all, the ones who benefit from the products and services of various airsoft companies and individuals.

Nomination Period (26 November to 28 December 2018)

Airsoft players worldwide get to nominate their favourites for the various categories for a period of almost one (1) month. They can either nominate in all categories or in categories they are familiar in.

The top five nominees (or less, depending on the number of nominees), based on the number of nominations garnered, will then proceed to the Voting Period (Finals). The finalists per category will be announced one week after the Nomination Period closes.

Nominees can be nominated in one or more categories, provided that they meet the criteria.

We want your vote for the best non-English airsoft web site (Name: Airsoft.cz , Web: www.airsoft.cz) as well as the Best Airsoft Retailer for Europe (Name: Bohemia Air Soft , Web: www.airsoftshop.cz).

Voting Period (07 January to 04 February 2019)

The Voting Period allows the finalists to campaign that they get voted. They can post at their news section and forums; create vlog/blog, or a podcast; post Vote Badges at their websites; announce at social media sites to mobilise players to vote for them.

Finalists who have garnered the most number of votes in the categories win an award in the categories where they are selected as finalists. Airsoft players who cast their votes are included in a raffle draw where they get to win various prizes.

The winners will be announced one (1) week after the closing of the Voting Period. They will then be notified via email that they won. Airsoft players who won a raffle prize will also be informed via email.

For both the Nomination and Voting Periods, nominations and votes all of these are cast at the Popular Airsoft’s Airsoft Players’ Choice Awards Page (playerschoice.popularairsoft.com).


Vydáno: 4.12.2018 10:41 | 
Přečteno: 5595x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků