Fórum
Kategorie: Zajímavosti, Airsoft NEJ Archiv

Airsoft NEJ 2021 – finále

Airsoft NEJ 2021 – fináleFinále třetího ročníku české airsoftové ankety Airsoft NEJ 2021 bylo odstartováno!

Třetí ročník české airsoftové ankety Airsoft NEJ 2021 jde do finále. Proč Česká, potažmo Česko-Slovenská airsoftová anketa? Přístup k airsoftu, vkus a preference naší komunity se totiž výrazně liší od zahraničí, stejně tak, jako naše hřiště i akce jsou značně specifické. Proto tedy Airsoft.cz vyhlašuje tuto vlastní cenu, jejíž vítěze určí přímo čeští a slovenští hráči a fandové airsoftu. Cenu Airsoft NEJ 2021 pro ty, kteří jsou v očích našich fanoušků airsoftu ti nejlepší, nebo nejoblíbenější.

V této druhé, finální, bylo možné hlasovat pro favority ve 25 kategoriích. Do finálního hlasování postoupilo v každé kategorii pět finalistů s největším počtem nominačních hlasů. V případě shody hlasů byla nominace rozšířena. Zvolit šlo v každé kategorii jen jednoho finalistu, nebylo ovšem nutné volit ve všech kategoriích.
Finální kolo bylo ukončeno 17. 2. ve 12:00.

FINÁLNÍ HLASOVÁNÍ BYLO UKONČENO

Vítězem každé jednotlivé kategorie se stane ten, kdo získá nejvíce hlasů. V případě shody budou vyhlášeni dva vítězové v dané kategorii. Výsledky finálního hlasování budou zveřejněny 1. 3. během slavnostním vyhlášení výsledků ve videu na YouTube kanálu Bohemia Air Soft a později publikovány na serveru Airsoft.cz. Ve videu proběhne taktéž losování výher pro hlasující.

Po vyhlášení ceny (ať již fyzicky či v elektronické podobě) předáme všem vítězům.

Už jistě víte, že máte šanci vyhrát zajímavé ceny, které budeme losovat z došlých hlasů (proto je nutné uvádět funkční email) a to jak z hlasů, které přišli v nominačním kole, tak z těch finálových! Pokud jste se zúčastnili nominačního kola i finálového hlasování, bude mít šanci na výhru dvojnásobnou! Co můžete vyhrát?

Hlavním sponzorem letošní ankety je tentokráte taiwanská firma G&G Armament, která do ankety věnovala dvě elektrické zbraTR16 MBR 308SR a PRK9L v ceně 20 000 Kč.

Anketu nově sponzoruje letos i taiwanská firma K.J. Works, která do ankety věnovala svoji novou blowback pistoli KP-16 v setu se dvěma zásobníky (1x green gas a 1x CO2) v ceně 5 400 Kč.

S potěšením oznamujeme, že mezi letošní partnery ankety AirsoftNEJ se zařadila také taiwanská společnost ICS. ICS věnuje do cen pro hlasující pistoli SARSILMAZ SAR 9 GBB v ceně 3716 Kč a také několik sad propagačních předmětů, které obsahují například osvědčené multi-tooly, taktická pera, čepice, taktické náramky či poznámkové bloky značky ICS.

Třetím sponzorem je Bohemia Air Soft (www.airsoftshop.cz), který do ankety věnoval 3 sady po 5 kusech granátů GBR, 2 lístky na Operaci Zaragua 2021 a jednu procesorovku BR Fire control. To vše v celkové hodnotě 7 000 Kč.

Důležitým partnerem naší ankety je dánská společnost Action Sport Games (ASG). Ta do soutěže věnovala množství propagačních a dárkových předmětů s motivem ASG.

Sponzorem pro letošní rok je i hřiště Aréna Fenix, které se nachází v blízkosti Hradce Králové. Do ankety věnovala Arena Fenix 10 volných vstupů na své akce (v ceně 100 - 250 Kč) a také 10 poukazů na 1 hodinu outdoor laser game až pro 10 lidí (cena každého poukazu je 3000 Kč).

Sponzorem naší ankety je i hřiště ČFA Park Chabařovice, které najdete mezi Teplicemi a Ústím nad Labem. Do ankety věnovali výhry ve formě 10 volných vstupů s Klobáskou, gulášovou polévkou z kotlíku a 1x Birell, v celkové hodnotě 2300 Kč.

Sponzorem je i hřiště Duty Arena Hodonín. Do naší ankety věnovala množství volných vstupů do arény a to konkrétně 5x volný vstup na celý rok (12 měsíců), 5x volný vstup na půl roku (6měsíců), 5x volný vstup na čtvrt roku (3 měsíce), 5x volný vstup jednorázový. Vstup je vždy počítán pro jednu osobu.

Věrným sponzorem je česká firma As-Tex, zabývající se vývojem, výrobou a prodejem vybavení především pro airsoft, paintball, ale také pro volný čas v přírodě. As-Tex nám věnoval do slosování 4 poukazy, každý v hodnotě 500 Kč, na nákup v eshopu As-Tex.

Zatím posledním sponzorem je hřiště Bullet Farm Klecany. CQB hřiště, které se nachází 5 km sevěrně za Prahou. Bullet Farm Klecany darovalo do soutěže 4x permanentku na 5 vstupů.


Vydáno: 3.2.2021 11:46 | 
Přečteno: 5598x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků