Fórum
Kategorie: Zajímavosti, Airsoft NEJ Archiv

Airsoft NEJ 2021 – nominace

Airsoft NEJ 2021 – nominaceJe to tady! Právě dnes byl spuštěn třetí ročník české airsoftové ankety Airsoft NEJ 2021

Minulý rok nás notně potrápila pandemie COVIDu, přesto snad nezabránila tomu, abychom si v rámci možností užili alespoň trochu airsoftu. Stejně tak to není důvod, aby se letos již po třetí nekonala česká airsoftová anketa Airsoft NEJ 2021. Proč Česká, potažmo Česko-Slovenská airsoftová anketa? Přístup k airsoftu, vkus a preference naší komunity se totiž výrazně liší od zahraničí, stejně tak, jako naše hřiště i akce jsou značně specifické. Proto tedy Airsoft.cz vyhlašuje tuto vlastní cenu, jejíž vítěze určí přímo čeští a slovenští hráči a fandové airsoftu. Cenu Airsoft NEJ 2021 pro ty, kteří jsou v očích našich fanoušků airsoftu ti nejlepší, nebo nejoblíbenější. Jak bude letos anketa probíhat?

V této první, nominační, části můžete navrhovat zástupce ve 25 kategoriích. Zcela novou kategorií je letos NEJlepší dětský airsoftový tábor. Do každé kategorie můžete navrhnout jednoho kandidáta, ale také nemusíte, pokud vás nikdo nenapadá. Navrhujte tedy jen pro kategorie, kde si myslíte, že by si někdo takovou cenu zasloužil. Nominační kolo bylo ukončeno 27.1. ve 12:00.

NOMINAČNÍ KOLO UKONČENO

Pět kandidátů z každé kategorie, kteří získají nejvíce nominací, pak postoupí do finálního hlasování, v němž se rozhodne o celkových vítězích v každé kategorii. Finální hlasování bude odstartováno 3.2. a výsledky finálního hlasování budou zveřejněny 1.3. během slavnostním vyhlášení výsledků a později publikovány na serveru Airsoft.cz.

Po vyhlášení cenu (ať již fyzicky či v elektronické podobě) předáme všem vítězům.

Nebojte se, ani vy jako hlasující letos nepřijdete zkrátka! Každý hlasující bude mít šanci vyhrát zajímavé ceny, které budeme losovat z došlých hlasováních (proto je nutné uvádět funkční email)! A pozor, pokud se zúčastníte nominačního i finálového kola, bude mít šanci na výhru dvojnásobnou! Co můžete vyhrát?

Hlavním sponzorem letošní ankety je tentokráte taiwanská firma G&G Armament, která do ankety věnovala dvě elektrické zbraTR16 MBR 308SR a PRK9L v ceně 20 000 Kč.

Anketu nově sponzoruje letos i taiwanská firma K.J. Works, která do ankety věnovala svoji novou blowback pistoli KP-16 v setu se dvěma zásobníky (1x green gas a 1x CO2) v ceně 5 400 Kč.

S potěšením oznamujeme, že mezi letošní partnery ankety AirsoftNEJ se zařadila také taiwanská společnost ICS. ICS věnuje do cen pro hlasující pistoli SARSILMAZ SAR 9 GBB v ceně 3716 Kč a také několik sad propagačních předmětů, které obsahují například osvědčené multi-tooly, taktická pera, čepice, taktické náramky či poznámkové bloky značky ICS.

Třetím sponzorem je Bohemia Air Soft (www.airsoftshop.cz), který do ankety věnoval 3 sady po 5 kusech granátů GBR, 2 lístky na Operaci Zaragua 2021 a jednu procesorovku BR Fire control. To vše v celkové hodnotě 7 000 Kč.

Důležitým partnerem naší ankety je dánská společnost Action Sport Games (ASG). Ta do soutěže věnovala množství propagačních a dárkových předmětů s motivem ASG.

Sponzorem pro letošní rok je i hřiště Aréna Fenix, které se nachází v blízkosti Hradce Králové. Do ankety věnovala Arena Fenix 10 volných vstupů na své akce (v ceně 100 - 250 Kč) a také 10 poukazů na 1 hodinu outdoor laser game až pro 10 lidí (cena každého poukazu je 3000 Kč).

Sponzorem naší ankety je i hřiště ČFA Park Chabařovice, které najdete mezi Teplicemi a Ústím nad Labem. Do ankety věnovali výhry ve formě 10 volných vstupů s Klobáskou, gulášovou polévkou z kotlíku a 1x Birell, v celkové hodnotě 2300 Kč.

Zatím nejnovějším sponzorem je i hřiště Duty Arena Hodonín. Do naší ankety věnovala množství volných vstupů do arény a to konkrétně 5x volný vstup na celý rok (12 měsíců), 5x volný vstup na půl roku (6měsíců), 5x volný vstup na čtvrt roku (3 měsíce), 5x volný vstup jednorázový. Vstup je vždy počítán pro jednu osobu.

Zatím posledním sponzorem je česká firma As-Tex, zabývající se vývojem, výrobou a prodejem vybavení především pro airsoft, paintball, ale také pro volný čas v přírodě. As-Tex nám věnoval do slosování 4 poukazy, každý v hodnotě 500 Kč, na nákup v eshopu As-Tex.

Zatím posledním sponzorem je hřiště Bullet Farm Klecany. CQB hřiště, které se nachází 5 km sevěrně za Prahou. Bullet Farm Klecany darovalo do soutěže 4x permanentku na 5 vstupů.

Chcete se i vy stát sponzory této ankety? Zviditelnit se na této hlavní straně a v další propagaci? Chcete věnovat do soutěže také nějaké ceny, které budou předány hlasujícím? Každé takové podpory si velmi vážíme. Neváhejte a napište na e-mail: akce@airsoft.cz pro podrobnější informace. Do předmětu emailu prosím napište Airsoft NEJ - sponzor.


Vydáno: 13.1.2021 11:33 | 
Přečteno: 6528x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků