Fórum
Kategorie: Zajímavosti, Airsoft NEJ Archiv

Airsoft NEJ 2022 – Finále

Airsoft NEJ 2022 – Finále4. ročník české airsoftové ankety Airsoft NEJ 2022

Minulý rok byl sice stále ve znamení Covidu, ale tentokrát nám nezabránil užít si airsoft jak jen to bylo možné. Proč vůbec pořádat Českou, potažmo Česko-Slovenskou airsoftovou anketu? Přístup k airsoftu, vkus a preference naší komunity se totiž výrazně liší od zahraničí. Stejně tak naše hřiště i akce jsou značně specifické. Proto tedy Airsoft.cz vyhlašuje tuto cenu, jejíž vítěze určí přímo čeští a slovenští hráči a fandové airsoftu. Cenu Airsoft NEJ pro ty, kteří jsou v očích našich fanoušků airsoftu ti nejlepší, nejznámější nebo nejoblíbenější. Vítězové získají symbolickou plaketu s ocenením. S vítězstvím v jednotlivých kategoriích se nepojí žádná další výhra a tedy jde pouze o čest a slávu. Jak bude letos anketa probíhat?

V této druhé, finálové, části volíte zástupce ve 30 kategoriích. Do každé kategorie se nominovalo 5 těch s  Z každé kategorie můžete vybrat jednoho kandidáta, ale také nemusíte. Finální kolo bylo ukončeno 7.2. ve 12:00.

!!! HLASOVÁNÍ BYLO UKONČENO !!!

Pět kandidátů z každé kategorie, kteří získali nejvíce nominací, postoupilo do finálního hlasování, v němž se rozhoduje o celkových vítězích v každé kategorii. Finální hlasování bylo ukončeno a výsledky budou zveřejněny 1. března ve 20:00 večer na YT kanálu Bohemia Air Soft, během slavnostním vyhlášení výsledků a později publikovány na serveru Airsoft.cz.

Po vyhlášení předáme ocenění (ať již fyzicky či v elektronické podobě) každému vítězi.

Pozor! Každý kdo hlasuje má šanci vyhrát nějakou ze zajímavých cen, které budeme losovat z došlých hlasů. Proto je nutné uvádět funkční email! Navíc, pokud se zúčastníte nominačního i finálového kola, budete mít šanci na výhru dvojnásobnou! Co můžete vyhrát?

Sponzorem letošní ankety je populární taiwanská značka LCT airsoft, která věnovala do ankety dvě elektrické zbraně. Jedná se o modely TK PDW-9mm AEG a PP-19-01 AEG

Letitým sponzorem naší ankety je i Taiwanská značka ICS Airsoft. ICS letos do tomboly věnovalo dvě zbraně, konkrétně elektrickou pušku Lightway Dagger a blowback pistoli Hi-Capa Challenger.

Mezi sponzory nesmí chybět ani další Taiwanský výrobce, značka G&G Armament, které do letošní tomboly věnovala dvě elektriky. Můžete proto vyhrát buď žhavou PCC45 a nebo exotickou PRK9L.


Taktéž polská značka airsoftových zbraní Specna Arms se letos zapojila do podpory naší ankety. Díky ní můžete vyhrát elektrickou repliku karabiny RRA SA-E14 Edge se Specna Arms kufrem 106 cm.

Pravidelným sponzorem naší ankety je také český výrobce airsoftové elektroniky JeffTron. Do soutěže věnoval dva kusy své populární a osvědčené procesorovky Leviathan. Konkrétně Leviathan - V2 Optical do pažby a Leviathan V3 optical.

Dalším sponzorem naší anketu je hřiště Airsoft Park Mokrá - Horákov. Věnovala taktéž několik volných vstupů a to 1x volný vstup po celý rok (12 měsíců),  2x volný vstup na půl roku (6 měsíců), 3x volný vstup na čtvrt roku ( 3 měsíce) a deset jednorázových volných vstupů.

Taiwanský výrobce kuliček BLS také nově podporuje anketu Airsoft NEJ. Do letošní tomboly věnoval 3 x 3 balíčků kuliček BLS BIO 0,25 g (4000 ks).

Arena Fenix patří k pravidelným sponzorům naší ankety. I letos tak máte jedinečnou šanci vyhrát jeden ze 30 volných vstupů, které Arena Fenix do naší tomboly věnovala.

Bullet Farm Klecany je taktéž další z pravidelných sponzorů naší ankety. Pro letoší ročník věnovalo toto hřiště 4 permanentky, každá pro 5 volných vstupů.

Organizátoři akcí SOGA nám letos také věnovali několik volných vstupů na své akce. Konkrétně 5 volných vstupů na jakoukoliv akci v SOGA aréně a 5x volný vstup na lesní akci Total war: Aliance vrací úder, která se bude konat 8.-9.4. 2022.

Poslední výhrou, kterou můžete v naší tombole získat, jsou 2 volné vstupy na akci Operace Zaragua X. která se bude konat 6. - 7. srpna 2022.

Chcete se i vy stát sponzory této ankety? Zviditelnit se na této hlavní straně a v další propagaci? Chcete věnovat do soutěže také nějaké ceny, které budou předány hlasujícím? Každé takové podpory si velmi vážíme. Neváhejte a napište na e-mail: akce@airsoft.cz pro podrobnější informace.


Vydáno: 24.1.2022 10:10 | 
Přečteno: 8405x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků