Fórum
Kategorie: Zajímavosti

Airsoft tipy

Airsoft tipyDnes se nám představí další zajímavý projekt zaměřený na rady airsoftovým hráčům.

Ahoj, rád bych představil náš “projekt”, který jsme pojmenovali Airsoft tipy.

Projekt Airsoft tipy vznikl za účelem sdílení informací, recenzí a různých návodů pro všechny, kteří o to budou mít zájem. Ne, nechceme jej zpeněžit. Náš obsah je a bude vždy zdarma. Ne, nestojí za námi žádný konkrétní prodejce, kterému bychom tak dělali reklamu. Produkty, které recenzujeme či nějak zmiňujeme, běžně používáme či se s nimi seznamujeme (ne, nejsme všeználci ale jsou věci a novinky, které nám přijdou přínosné a z toho důvodu s nimi přicházíme do kontaktu). Ano, rádi s čímkoliv poradíme ale neděláme servisy zbraní na zakázku.

Říkáte si, kdo jsme, že se cítíme na dělání “osvěty”? Jsme pouze normální airsoftoví nadšenci, kteří se tomuto koníčku už věnují nějakou řádku let. Někteří z nás metají plast po lidech už kolem patnácti let. Což, jak snad uznáte, je doba, za kterou jsme nasbírali mnoho zkušeností jak s výzbrojí, tak s výstrojí. Co se pak týče rad skrze údržbu či upgrade zbraní, tak věřte, že svá moudra nešíří nějaký wannabe servisák z garáže. Jeden z našich členů tak sice začínal ale později pracoval jako servisní technik na HPP. Tím si nehoníme triko ale chceme ujasnit, že když mluvíme o servisování, tak za námi jsou řádově desítky zbraní a ne jedna kamarádova cm.028. Máme osvědčené díly, sestavy, zbraně. A když s něčím zkušenost nemáme, tak to řekneme na rovinu než abychom předávali moudra typu “jedna paní povídala”.

Co je tedy vlastně naším cílem či motivací? To je prosté. Řekli jsme si, že máme dostatek informací a znalostí na to, abychom je mohli sdílet komunitě a být tak prospěšní. I my jsme totiž kdysi začínali s airsoftem, taky jsme mnohokrát koupili předražený šunt či jsme se snažili sehnat informace jak si vylepšit zbraň. Nám tehdy pomohli zkušenější, jenže upřímně dnes shánět info je občas o strach. Někteří se vám posmívají, jiní poradí aniž by s danou problematikou měli dostatek zkušeností apod. Chceme tedy s každým, kdo o to bude mít zájem, sdílet své zkušenosti. Bereme to jako jistou splátku komunitě a službu budoucím střelcům. Protože jsme se dopustili v minulosti mnoha chyb, kterým se vy, výměnou za čas při čtení našich příspěvků případně dopisováním s námi, můžete vyhnout. A v některých případech třeba i ušetřit peníze, které by jste jinak investovali do něčeho, co si to nezaslouží. Stejně tak tolik nelpíme na ceně našeho know-how, protože jeho sdílením nijak nepoškozujeme naši výdělečnou činnost, která leží mimo airsoft. Mnoho lidí si totiž neuvědomuje, že když něco poptává v obchodě, tak mu nemusí být vždy porazeno tak, aby ušetřil zákazník (což nemyslíme nijak zle, je to pouze konstatování faktu, že i prodejci musí z něčeho žít a ne všichni smýšlí stoprocentně prozákaznickým směrem).

No jo, spousta řečí o vznešených myšlenkách, ale kde tedy najít ty naše “moudra”? Naleznete nás na Facebooku na stránkách “Airsoft tipy” (https://www.facebook.com/profile.php?id=61551055267756). Tam zveřejňujeme své poznatky a zkušenosti. V rámci snahy o lepší přehlednost jsou příspěvky vždy doplněny fotkou, která je pak přiřazena do příslušného alba -> např. zajímám se o to, jak začít s airsoftem? Ok, vlezu na naše stránky, rozkliknu si “Fotky”, najdu album “Začínám s airsoftem” a už mohu spokojeně z podnosu získávat informace. Co se týče četnosti příspěvků, tak se budeme snažit alespoň o jeden příspěvek za týden. Přeci jen máme i soukromé životy a zároveň to nechceme vychrtlit všechno najednou. V neposlední řadě nás samozřejmě můžete oslovit skrze soukromé zprávy, kde se rádi pověnujeme vašim otázkám. Stejně tak nám určitě můžete napsat návrhy na další obsah, který by mohl být pro někoho přínosem. Žádný učený z nebe nespadl a rozšiřovat si obzory není žádná ostuda.

To je v kostce tak nějak vše o nás. Pokud vás to zaujalo, víte kde naši tvorbu najít a v neposlední řadě -> nebojte se klidně pod příspěvky podělit o své zkušenosti i kdyby se rozcházeli s naším názorem. Děláme to pro komunitu, kterou máme rádi, ne proto abychom si honili ega.

Tým Airsoft Tipy


Vydáno: 8.1.2024 13:12 | 
Přečteno: 771x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků