Fórum
Kategorie: Zajímavosti

Airsoft zprávy 03

Airsoft zprávy 03Nejnovější a nejzajímavější zprávy z airsoftového světa pro Vás sesbíral Alfred.

Dnešní zprávy věnujeme opět drobným zajímavostem a poté jedné značce.

Není žádným překvapením, že značka APS vydává nové variace svých modelů každou chvíli. Jelikož se snaží udržet krok se současným trendem sportovních zbraní, není divu že pušky od APS mají velmi originální vzhled se sportovnějšími ovládacími prvky. Výjimkou nebude ani APS DESERT PHANTOM, což je opět další modifikace pušky M4 s keymod předpažbím. Dočkat bychom se jí měli možná začátkem příštího roku. Více na FB APS.

Značka Amoeba ve spolupráci se značkou ARES představila vcelku nedávno velmi pokročilou odstřelovací pušku Striker. Je to manuální puška s mnoha vymoženstmi jako například přímým podáváním kuliček do hop-up komory, pdoobně jako to mají třeba AEG zbraně. Velmi zajímavě působí i krátký chod závěru, při použití standardní AEG pružiny a také zcela nový a unikatní indikátor nabití, díky kterému od pohledu poznáte, zda máte či nemáte pušku nataženou. Puška má velmi pěkné a kvalitní zpracování a nabízena je ve čtyřech variantách. Puška má i další drobné vychytávky, ale více o ní najdete na stránkách Amoeba Airsoft.

Taiwanský Northeast airsoft je mladou značkou, která vznikla teprve minulý rok. Primárně se zaměřuje na výrobu dílů a příslušenství. Ale jedna řada příslušenství z minulého měsíce mě velmi zaujala. Jedná se o oka na popruh, která lze upevnit ke zbraním typu AK a to na různá místa. Vymoženost, jež náležela do té doby jen puškám typu M4 se nyní může namontovat i na vaše AK. Celá řada těchto ocelových dílů by měla být kompatibilní s většinou AK na trhu a to včetně plynových. Více na webu Northeas Airsoft.

Nesmím opomenout mé oblíbené drobnosti. Což takhle malý kompaktní podvěsný granátomet? Přesně takový bude nabízet v brzké době Tokyo Arms.

Tady se omlouvám, ale tuhle informaci jsem prostě chytil na Arnieairsoft a více jsem k ní nedohledal. Takže vám nesdělím další podrobnosti a ani oficiální stránky výrobce jsme nenašel. Minimálně více, po čem můžete pátrat.

Na závěr dnešních zpráv jsem si nechal menší značku AW Custom, což je další mladá značka zaměřující se na upravy zbraní. Firma je to skutečně mladá (založena 2015) ale už teď má v nabídce nejednu zajímavou zbraň či doplněk na ni. Jejich pistole mají agresivní vzhled, působící velmi moderně, srovnáme-li běžné úpravy pistolí. Jejich díly jsou především pro vzhledové úpravy a patrně je opět ocení spíše sportovněji založení hráči. A na málem bych zapomněl, že tato značka má vlastní airsoftový kit blasteru Hana Sola z Hvězdných válek. Posuďte sami na jejich stránkách.


Vydáno: 13.12.2016 12:31 | 
Přečteno: 8644x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků