Fórum
Kategorie: Zajímavosti

Airsoftové akce v Chorvatsku

Airsoftové akce v ChorvatskuMožnost organizování airsoftových akcí větších rozměru a zájem o spolupráci na těchto akcích. Viz článek níže.

Dobrý den,

občas žiji na Chorvatském ostrově Žirje a mám tam proto kamarády, známé a sousedy. Žirje je bývalý vojenský ostrov v Šibenickém archipelágu, díky tomu tam i oni poměrně dost žijí vojenstvím. I když tam už teď je jenom posádka námořního radaru. Jsou tam i dvě pevnůstky (a troje opuštěná kasárna), které byly osazeny děly. Podle jejich verze mezi válkami tam byly děla Škoda, 150 mm na jedné straně ostrova a 190mm na druhé.

Hledájí  lidi, kteří mají stejný zájem, nejradši by se vrhli do výroby maket nebo něčeho takového. Já se vojenské oblasti nevěnuji, moc o tom nevím, armády jsem si užil dosyta při základní službě, ale slíbil jsem, že zkusím najít lidi v Česku se stejnými zájmy.

Někdy v říjnu tam konají i airsoftové boje, a protože ostrov znám, musím říct, že se mi to zdá být dokonalé místo...kromě tří zátok a jedné vesnice na dost velkém ostrově (cca 20 kmx4km) nežijí tam lidé a tak mimo sezónu je na celém ostrově tak 60-100 lidí, z nich půlka v jediném přístavu, prostě kde nikdo tu nikdo. Jsou tam rozlehlé lesy, plné zídek a zdí a opuštěné stavby. Taky měli zájem, jestli by nějaký airsoftový tým nepřijel z Česka (byli docela zklamaní, že jsem do airsoftové války nevytvořil četu či co to mají), případně jestli není někde tým vybavený uniformami z doby Rakousko-Uherska, kdy jsme patřili do jedné země, protože pořádají i další pamětní akce tohoto typu.

Kontakt

Udruga RUŽA HRVATSKA

Ulica II 25b, 22236 ŽIRJE

T.+385 95 905 6262

www.ruza-hrvatska.com

info@ruza-hrvatska.com


Vydáno: 29.8.2011 11:20 | 
Přečteno: 14699x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků