Fórum
Kategorie: Zajímavosti

Airsoftové centrum BAS otevřeno!

Airsoftové centrum BAS otevřeno!Airsoftové centrum Bohemia AirSoft již od soboty 22.02.2014 OTEVŘENO!

Vadilo vám, že v ČR ani v Evropě dosud nebyla žádná skutečně velká airsoftová prodejna, kde by bylo možné vidět a nakoupit skutečně široký sortiment? Místo, které pro zájemce o airsoft nabídne k setkávání skutečně kvalitní zázemí? Tak nyní již můžete toto naše nové airsoftové centrum BAS navštívit.

Nové airsoftové centrum BAS se nachází nedaleko od našich stávajících prostor v Praze 9 – Újezdu nad Lesy, Ratajská 504. Na téměř 370 m2 podlahové plochy v něm naleznete nejen velkou prodejnu s odpovídajícím zázemím, ale například i kompletně vybavený přednáškový, školící a výstavní sál pro více než 40 osob. K využití budou i rozsáhlé venkovní zpevněné a nezpevněné prostory s možností postavení prezentačních stanů pro příležitostné akce, burzy a výstavy včetně exkluzivních prostor zelené střechy.

Jen samotná výstavní plocha prodejny má více než 230 m2. To představuje například velké zasklené výstavní vitríny pro zbraně a příslušenství o celkové délce přes 100 m či téměř 25 m dlouhý prosklený prodejní a výstavní pult. Jen samotná šatní tyč pro zavěšení uniforem a obdobné výstroje na ramínkách bude v prodejně 10 m dlouhá a to nepočítáme další policové skříně a výstavní sítě u stěn a výstavní stojany a prodejní koše v ploše prodejny. Samozřejmostí u takové moderní a velké prodejny je i pohodlné zázemí pro nakupující s možností posezení a drobného občerstvení. Pro maximální pohodlí našich zákazníků bude přímo u objektu i vyhrazené parkoviště.

Přednáškový, školící a výstavní sál o ploše téměř 60 m2 se samostatným vchodem a zázemím v prvním patře objektu bude vybaven kompletní technikou pro promítání či technické prezentace a praktická školení. Zařízen bude snadno přestavitelným nábytkem umožňujícím volbu konfigurace od malého kinosálu pro soukromé projekce, přes jednací, výstavní či jídelní místnost až po výukovou učebnu. Po domluvě bude pochopitelně možné širší využití těchto prostor i jinými subjekty například při přípravě velkých akcí či pro prezentační a jiné firemní a klubové aktivity.


Video z otevření BAS centra:


Vydáno: 27.2.2014 14:32 | 
Přečteno: 14965x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

, -
Základ airsoft je si AEG vyzkoušet, osahat. Ne AEG zavřít do vitrín a koukat na ně. To můžu doma na Youtube nebo e shopech.
odpověděl(a)
Pokud si chce zákazník některé konkrétní zbraně "potěžkat" kolegové mu je pochopitelně vyndají. Střílet ze zbraní není možné - nabízené zbraně jsou nové, nepoužívané.
, -
Supr tet to postavte ještě v Ostravě

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků