Fórum
Kategorie: Zajímavosti

Bahna 2011

Bahna 2011Stejně jako minulý rok, i letos jsme se zúčastnili Dne pozemního vojska AČR – BAHNA 2011.

Tento, pro naši firmu již třináctý ročník v pořadí, nás utvrdil, že i nadále má mnoho lidí zájem o vojenství a Českou armádu. Stejně jako minulé ročníky, tak i letos, byl velký zájem o náš prodejní stánek, kde nás opět navštívilo mnoho příznivců airsoftu i běžní návštěvníci, kteří přišli čistě ze zvědavosti.

Letos jsme se pokusili návštěvníky nalákat zejména na nové zbraně z našeho sortimentu, jako například START S60 či jinou verzi tohoto kulometu od firmy G&P MK23. Představili jsme také velmi kvalitní zbraně od firmy TFC Profesionál. Velký obdiv si získal i kulomet RPK, stejně jako pušky ARES M200 a UHC Super 9 SWAT. Samozřejmě jsme měli vystaveno velké množství elektrických zbraní (STEN, MP40, MP5 aj.), manuálních i plynových zbraní. Rozhodně se tedy bylo na co podívat. V sortimentu jsme také ukázali výstroj firem MFH, Mil-Tec či S.P.M. Liberec. Naše střelnice, jako každý rok, lákala především širší veřejnost, ale i lidé znalí airsoftu si rádi zašli vystřelit pár ran na improvizovaný bunkr a terče. Opět s klidem můžeme říci, že tento ročník byl i přes problémy s počasím velmi vydařený.

Počasí nám letos dopřálo skutečně bahnitá Bahna. Dojem z vystavené techniky a bojových ukázek, byl díky počasí o to více umocněn zážitek.

Doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň.

© AirSoftShop.cz
Převzato z AirSoftShop.cz


Vydáno: 12.8.2011 11:26 | 
Přečteno: 11771x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků