Fórum
Kategorie: Zajímavosti

Bahna 2012

Bahna 2012Která se koná 23. červen 2012 (od 9:00 do 16.00 hod.) ve Vojenském výcvikovém prostoru Bahna okres Rokycany.
Když se v roce 1990 konal první ročník akce Bahna, věřím, že si moc lidí nedokázalo představit, že i po více než 20-ti letech bude tento „den pozemního vojska“ stále aktuální a vyhledávaný. Ale jak je vidět, lidé mají stále zájem o vojenství, stejně tak i o ten kousek historie, který je součástí této oslavy vojenské techniky. A tak i letos se koná již 23. ročníku této úžasné akce, plné pozemní techniky a dynamických ukázek i přehlídek historických klubů. A o čem že vlastně Bahna 2012 jako taková budou?

Hlavním účelem Bahen je ukázka techniky naší armády a ukázky jejích bojových postupů. Od klasických defilé, kdy uvidíte množství techniky, a to nejen naší, ale i zahraniční, až po dynamické bojové ukázky příslušníků naší armády. K tomu si přidejte nějaký ten průlet našich vzdušných sil nad hlavou a pořádný kus historických ukázek z bitvy u Zborova či Podkarpatské rusi a máte už hrubý obraz toho, co můžete letos vidět. Samozřejmě, že i historická technika si užije svoji malou přehlídku a že všechny útvary naší armády ukáží svoje schopnosti a možnosti uplatnění v boji. Ale celý den je hlavně o technice a o tom, co všechno dovede a dá se s ní dělat. Všechnu techniku si pak budete moci prohlédnout i zblízka, takže kdo si někdy chtěl stoupnout na korbu tanku, či se pořádně zblízka podívat, jak všechna ta technika vypadá, neměl by propásnout tuto možnost.

Kromě techniky se však můžete těšit i na mnoho prodejních stánků, které nabízejí různé suvenýry či upomínkové zboží stejně horlivě, jako všudypřítomní prodejci občerstvení. Šance odvézt si například model tanku, který stojí o pár metrů vedle, nebo modelů zbraní a mnoha jiného vojenského vybavení je lákavou záležitostí snad pro každé rozverné dítě i jeho otce. Na místě potkáte také mnoho vojáků jak českých, tak zahraničních, nemluvě o různých stáncích věnovaných přímo armádě či jejímu výcviku.

Samozřejmě, že na takové akci nesmí chybět ani Bohemia Air Soft. Stejně jako několik posledních let (kdo by věřil, že už je to 14 let, co jsme pravidelnými účastníky, i letos tu budeme pro všechny fanoušky airsoftu a vojenství. Na našem stánku si budete moci zakoupit množství airsoftových zbraní a vojenské výstroje, či si jen tak popovídat s našimi prodejci o věcech, které vás zajímají ohledně kuličkového sportu. Kromě prodeje budeme mít samozřejmě i střelnici, kde bude možnost si z několika zbraní vystřelit a hlavně si i zasoutěžit.

Na našem stánku si ji budete moci prohlédnout první manuální airsoftový samopal W58 a W58S v ČR. Prezentovat ho budeme celou sobotu a na jakékoliv dotazy vám rádi na místě odpovíme. Rozhodně se tedy máte na co těšit!

Tak co? Přijedete letos na Bahna? Já věřím, že určitě ano…
Více informací o této akci na Bahna.eu


Vydáno: 14.6.2012 14:54 | 
Přečteno: 12747x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků