Fórum
Kategorie: Zajímavosti

BAS na dni Střelecké revue

BAS na dni Střelecké revueDne 8. června 2013 se v areálu pardubického zámku konal Den Střelecké revue. Do programu se vedle dalších partnerů zapojila i naše firma Bohemia Air Soft.

V prostoru pod zámeckými valy si mohla veřejnost prohlédnout aktuální novinky z našeho sortimentu. K vidění byly zbraně firem ICS, G&G Armament, SRC, KJ Works, WE, CyberGun, Umarex, ASG a mnoha dalších. Velký zájem vzbudila především nová AEG puška M1 Garand od firmy ICS, a pak také celokovová plynová „pětasedma“ od KJ Works. Těm lidem, kteří v našem stánku viděli airsoftovou zbraň poprvé v život, jsme rádi vysvětlili, cože to vůbec airsoft je a na jakém principu airsoftové zbraně pracují a k čemu se užívají.

Připravena byla i airsoftová střelnice, kde si mohl každý vyzkoušet své střelecké dovednosti. Střílelo se z manuálních pušek, elektrik a praktická úloha z obranné střelby na vedlejším stanovišti se střílela blowback plynovou pistolí. V rámci Dne Střelecké revue si každý ze střelců podepsal svůj terč, který byl následně slosován v tombole o věcné ceny. První cenou byla manuální puška W58z produkce BAS a publikace o zbraních. Další výhry pak pocházely již čistě od redakce Střelecké revue a také od Východočeského muzea Pardubice, které celou akci ve svých prostorech hostilo.

Hovoříme-li o prostorech, myslíme tím nejen valy kolem zámku, ale především velký přednáškový sál. V něm se postupně před odbornou veřejností vystřídalo několik přednášejících. Po praktické prezentaci české zbrojovky zaměřené na její vojenskou produkci přispěl svojí přednáškou také Jan Šulc z BAS. Publiku v sále zámku přednesl základní informace o historii a současnost airsoftu ve světě i u nás.

Věříme, že se návštěvníkům Dne Střelecké revue líbili nejen krásné prostory pardubického zámku, ale i stánek a střelnice Bohemia Air Soft. šem děkujeme za návštěu a těšíme se nashledanou při další podobně příjemné události.

Tomáš Vrba


Vydáno: 11.6.2013 15:11 | 
Přečteno: 12095x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

, Nováček
Je neuvěřitelné, že si tu hrajete na psaní článků a nedokážete si pohlídat ani shodu podmětu s přísudkem.

Krásné prostory se líbili. To je nádhera! Skoro v každým článku něco takového..

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků