Fórum
Kategorie: Zajímavosti

BAS na IWA 2012

BAS na IWA 2012Aktualizované vydání - Bohemia Air Soft na výstavě IWA 2012 v NorinberkuPřinášíme vám několik fotografií z letošní prezentace firmy Bohemia Air Soft na veletrhu IWA 2012 v německém Norinberku. Stánek jsme znovu pojali v duchu akční prezentace airsoftu jako hry i životního stylu.

IWA_1.jpg

Naše expozice opět zaujala drtivou většinu návštěvníků bez ohledu na to, zda-li jsou sami aktivními příznivci airsoftu.

IWA_2.jpg

Nejdůležitější novinkou na našem stánku byla prezentace prototypu naší nové airsoftové zbraně W58. V Německu vystavujeme jeden ze šesti předsériových prototypů, na nichž provádíme závěrečné testy a dolaďujeme poslední detaily před spuštěním výroby. Loga v pozadí nemají s tímto prototypem nic společného.

IWA_3.jpg

Figuríny reprezentují různé ustrojení hráčů airsoftu i druhy jejich zbraní.

IWA_4.jpg

Důležitou součástí našeho stánku je i jednací část.

IWA_5.jpg

Sériově vyráběné manuální zbraně WARRIOR jsme prezentovali na oboustranném panelu spolu s jejich krabicemi.

IWA_6.jpg

Na novince Super 9 X NEW od UHC demonstrujeme také naše nové přepravní vaky na dlouhé zbraně určené nejen pro airsoftáře, ale i pro příslušníky ozbrojených sborů či myslivce.

IWA_7.jpg

Jako zajímavost jsme letos vzali na výstavu dvojici „těžších“ zbraní z období II. Světové války. Německý Panzerfaus a americkou Bazooku.

IWA_8.jpg

Každý rok chystáme do dioráma jiné Figuríny a pozornost věnujeme i nejmenším detailům jejich vybavení.

IWA_9.jpg

Dlouhé zbraně jsme doplnili náhodným výběrem plynových pistolí z naší nabídky, které jsme potopili do kuliček. Vitríně

IWA_10.jpg

Chybět nemohly ani manuály, tentokráte od UHC a k nim na export velmi populární kuličky ProGAME naší výroby.

IWA_11.jpg

V rukách figuríny oblečené do „tigerů“ se mohl stejně dobře jako AKáčko objevit i nový samopal M3 od ICS. Tato zbraň sloužila v rukách amerických vojáků od II. Světové války až po první válku v Perském zálivu. Kuličky shootONE jsou také naším velmi úspěšným obchodním artiklem.

IWA_12.jpg

V letošním roce zabezpečoval provoz našeho stánku na výstavě IWA pětičlenný kolektiv.

IWA_13.jpg

Další z pohledů do dioráma v našem stánku.

IWA_16.jpg

BB 6mm WARRIOR a shootONE jsou naše velice úspěšné obchodní značky s nimiž se prosazujeme i v zahraničí.

IWA_17.jpg

Prototyp W58 z jiného úhlu. Dotaženy u zbraně jsou již všechny detaily.

IWA_18.jpg

Pohled na vnitřní stranu panelu s manuály WARRIOR. Zde jsem prezentovali dvojici brokovnic a dvojici zbraní W4 starší koncepce, ale méně obvyklého designu.

IWA_19.jpg

Kombinace ICS SMG5 nové generace s krátkým granátometem MadBull bezesporu zaujala.

IWA_20.jpg

Sniper s plynovkou STTi - KJ Works M700. Také jeho převlek pošitý jemnými listy naleznete v našem sortimentu na www.airsoftshop.cz

IWA_21.jpg

Právě dnes otevírá své brány další ročník veletrhu IWA 2012, jedné ze dvou nejvýznamnějších a největších světových výstav zbraní a střeliva, která se koná v německém Norinberku. Firma Bohemia Air Soft je již tradičně jako jediný zástupce českého airsoftu přitom.

IWA2011.jpg

Veletrh určený odborné veřejnosti příslušníkům ozbrojených sborů a prodejcům zbraní a střeliva se letos v areálu norimberského výstaviště koná od pátku 9. března do pondělí 12. března 2012. Stejně jako v předchozích letech i letos bude mít Bohemia Air Soft stánek v české národní sekci haly 2 (stánek 2-519) a vedle České zbrojovky, Meopty či Kozapu bude naše expozice z českých firem patřit k největším.

Stejně jako loni (viz. ilustrační foto) i letos bude naše expozice pojata v duchu airsoftového bojiště. V letošním roce jsme však do něj nezakomponovali UAZ a více prostoru v diorámatu dostaly přímo figuríny hráčů s různou výstrojí a výzbrojí rozmístěné tentokráte kolem improvizovaného přístřešku. Zvětšil se i prezentační a jednací prostor stánku, v němž jsme se letos více zaměřili na vlastní produkci, tedy na představení kolekce manuálních zbraní WARRIOR naší výroby, střeliva shootONE a WARRIOR a také kolekce profesionální výstroje vyráběné BAS ve spolupráci s firmou S.P.M. Liberec. Tedy až dosud převážně novinky z konce loňského roku, s nimiž se již úspěšně uplatňujeme nejen v ČR, ale i na zahraničních trzích.

Na každé výstavě však má být představeno něco zcela nového a my jsme se proto rozhodli využít této příležitosti k prezentaci zcela nové airsoftové zbraně naší výroby, která jistě potěší zejména Československou airsoftovou veřejnost.

Novinku, kterou jsme dosud přísně tajili a zatím nepojmenuji (výstava bude otevřena až za několik hodin, přesto nejspíše není složité dovtípit se o co se jedná), budeme prezentovat ve formě finálního „předsériového“ prototypu. Tedy, zbraně z ověřovací a testovací série vyrobené ve výrobním závodě standardní technologií z již prakticky finálních lisovacích forem, kterou čeká do sériové výroby jen několik menších úprav na základě provedeného testování a zátěžových zkoušek. Reálné sériové výroby a prvních dodávek v řádu několika tisíců kusů se proto dočkáme již zhruba v polovině letošního roku.

Těšíme se na vaší návštěvu v Norinberku, nebo pokud se na veletrh IWA 2012 nevydáte (přístupný jen odborné veřejnosti), si budete moci po jeho ukončení naši expozici detailně projít ve fotografiích na webu.

Jan Šulc majitel firmy Bohemia Air Soft
Výstava IWA 2012 v Německu (Norimberk)


Vydáno: 13.3.2012 11:45 | 
Přečteno: 14326x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků