Fórum
Kategorie: Zajímavosti

Armed.cz - Co vám nesmí chybět na airsoft

Armed.cz - Co vám nesmí chybět na airsoftKamarádi vás strhli na airsoft? Podívejte se na užitečné vychytávky, které musíte mít s sebou, abyste si hru náležitě užili.


Pozor na oči!
  Nejpotřebnějším vybavením pro airsoft jsou bezesporu ochranné brýle. Bez nich byste poměrně snadno mohli přijít k vážnému zranění očí. Je celkem jedno, jaké použijete – hlavně aby splňovaly normu pro ochranné a pracovní pomůcky EN 166. Takže pokud máte doma ochranné brýle z prodejny pracovních oděvů a používáte je při kutilských pracích, můžete je s klidem nasadit. Pokud by se zamlžovaly, stačí je například omýt jarem, nechat oschnout a vyleštit.

  Objevují se též brýle s ocelovou síťkou místo skla. U těch je třeba také vybírat pečlivě – nejsou brýle jako brýle. Výhodou je, že se nezamlžuji.

  Často je pod brýlemi či maskami napsáno něco ve smyslu: „POZOR, výrobek není ochrannou pomůckou!“ Nebo: „Výrobce ani prodejce neručí za zranění způsobená při použití této pomůcky.“ Jakmile někde toto uvidíte, je tím řečeno prakticky vše, co se ochrany vašeho milovaného zraku týče – takové brýle nebrat. Je třeba si uvědomit, že brýle nemusí být cool, ale musí vydržet!
 

A máte čím střílet?
  Dále budete potřebovat samozřejmě airsoftovou zbraň (rozbor by vydal na nejeden další článek) a k ní vak (protože u nás se zbraně na veřejnosti nenosí), pro pistoli pouzdro. To můžete vybrat třeba opaskové, stehenní či podpažní – ideálně si vyzkoušet a vybrat to, které vám sedne nejlépe.

  Se zbraněmi také souvisí střelivo – kuličky (čím těžší, tím přesnější s delším dostřelem, nicméně jsou dražší a víc to s nimi bolí), náhradní zásobníky a sumky na jejich uložení.


Co si oblečete?
  Maskáče jsou nejlepší z kvalitní a silné látky, pak vás nebude trápit ani ležení v kopřivách a ostružinách. Nemusíte je skoro prát – jednak by časem začaly blednout a na maskování je stejně špína špatně vidět. Proto jsou maskáče i oblíbeným pracovním oděvem.

  Spíš pro labužníky je vybavení jako svítilny, dýmovnice, sádrové či luštěninové granáty a v některých týmech jsou k vidění i vysílačky… Tak máte všechno a můžete do akce.


Vydáno: 26.7.2013 9:21 | 
Přečteno: 12062x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků