Fórum
Kategorie: Zajímavosti, Plynovky

Colt M1911 A1 Limitovaná edice

Colt M1911 A1 Limitovaná ediceLimitovaná edice „Battle of Bastogne“. Francouzská firma CyberGun zahájí 19. prosince 2015 prodej speciální limitované edice airsoftové plynové blow back zbraně Colt M1911 A1. Jak již samotné datum napovídá, bude tato limitovaná edice, vyrobená v celkovém počtu pouhých 500 kusů, věnovaná připomenutí bitvy v Ardenách („Battle of Bastogne“) a hrdinství příslušníků 101st Airborne Division, kteří zde v prosinci roku 1944 zadrželi poslední velký německý protiútok na západní frontě.

Několik kusů z této limitované edice bude k dispozici i pro český trh prostřednictvím firmy Bohemia Air Soft (www.airsoftshop.cz), která je výhradním zastoupením značky CyberGun v ČR. Prodej v ČR bude zahájen v nejbližších dnech (z důvodu dodání zboží od výrobce pravděpodobně až po novém roce).

 • Zbraň z limitované edice je montována přímo ve Francii.
 • Vnější kovové díly jsou do nejmenších detailů ručně patinovány tak, aby odpovídaly historickým kusům pistole Colt M1911 A1 z období druhé světové války.
 • Vnitřní mechanické díly jsou speciálně vybrány a vyladěny pro hladký chod a zbraň je osazena precizní vnitřní hlavní o průměru 6,01 mm pro maximální přesnost při střelbě.
 • Zbraně jsou dále osazeny speciálními střenkami z ořechového dřeva s vyrytým emblémem US 101. výsadkové divize.
 • Na závěru zbraně je za hmatníky vyryt znak US 101. výsadkové divize a zbraň je opatřena i unikátními sériovými čísly, která odpovídají pistolím vyrobeným firmou Colt pro americké ozbrojené síly v období 1943 – 1944.
 • Zbraň ve speciální edice je zabalena do krabičky přesně replikující balení pistolí Colt M1911 A1 pro americké ozbrojené síly používané v ;období 2. světové války. Ke zbrani je dále přiložen certifikát, reprodukce dobového obrázku takzvané „Pin-up Girl“ a reprodukce vánočního přání generála Anthonyho Mc Auliffa adresovaného příslušníkům US 101. výsadkové divize v prosinci 1944.
 • Doporučená maloobchodní cena je firmou CyberGun stanovena na 398 EUR.


  Vydáno: 18.12.2014 12:45 | 
  Přečteno: 13070x

  Autor: AirSoft.cz
   | Hodnocení:

  600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

  Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

  Komentáře rss

  stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

  Nebyly přidány žádné komentáře.

  Menu

  Odkazy

  Přihlášení

  Archiv článků