Fórum
Kategorie: Zajímavosti

Duncal Technologies

Duncal TechnologiesPředstavení zajímavého airsoftového projektu.

Na airsoftovém trhu se pravidelně objevuje mnoho zajímavých a slibných projektů. Komnunikační aplikace, mapovací a trasovací systémy, aplikace pro pořádání akcí, simulátory střelby či různá šikovná zařízení určená pro airsoftové hry. Všechny tyto věci často spojuje nadšení, vášeň pro airsoft, ale i nápady, které na trhu třeba chybí. Některé z nich zapadnou, jiné se uchytí. Bohemia Air Soft byl osloven s podporou zajímavého projektu české společnosti Duncal Technologies a já pevně věřím, že i vás určitě zaujme.

Společnost Duncal Technologies je začínající společnost, která se specializuje na návrh, výrobu a distribuci inovativních zařízení určených pro mil-sim sporty, jako je airsoft, paintball a laserové hry. Jejich cílem je zlepšení herních zážitků zaváděním špičkových zařízení integrovaných s moderními technologiemi. Páteř týmu tvoří několik schopných techniků a vývojářů, kteří daná zařízení vyrábí v ČR a sami je i programují.

Jedním z jejich prvních produktů bude speciální herní konzole, která dovolí hrát různé herní režimy, kdy může posloužit nejen jako "bomba", ale také jako bod zájmu, který umí počítat body, hlídat čas a mnoho dalšího. Samozřejmě to jsou jen první možnosti, které mají být časem rozšířeny, protože celý budoucí ekosystém od Duncal Technologies má zahrnovat výstražné bezdrátové sirény a další prvky, které mohou významně zpestřit hru a které jsou ještě ve vývoji. Takže jestli máte pocit, že jde jen o nějakou obyčejnou "airsoftovou programovatelnou bombu" tak se mýlíte. Toto zařízení bude nabízet mnohem více. Zároveň bude možnost ho aktualizovat, programovat, měnit jeho vzhled či barvu a to vše v pevném odolném provedení. Prozatím se zařízení testovalo při prvních hrách na hřišti v Ketkovicích, přičemž ohlasy byly velmi pozitivní, a zároveň už prochází potřebnou certifikací pro bezdrátový provoz.

Bohemia Air Soft zaujal tento projekt natolik, že se rozhodl podpořit tento projekt a pomoci s jeho představením širší airsoftové veřejnosti. S dalšími informacemi budeme samozřejmě přicházet tak, jak bude Duncal Technologies se svými výtvory postupovat, přičemž se už nemůžeme dočkat oficiálního představení plnohodnotné a funkční konzole v nadcházejících měsících. Uvidíme jak se této skupině nadšenců bude dařit. Pokud chcete vědět více podrobností o celém projektu či herní konzoli, koukněte na webové stránky Duncal Technologies, jejich FB stránku nebo Instagram.

WWW: https://duncaltech.com/cs/
FB: https://www.facebook.com/Duncaltech
IG: https://www.instagram.com/duncal_tech/


Vydáno: 20.10.2023 14:22 | 
Přečteno: 904x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků