Fórum
Kategorie: Zajímavosti, Airsoft akce, G&G World Cup Archív

G&G World Cup 2021

G&G World Cup 2021Přihlašte se na kvalifikaci v roce 2020!

Patrně každý z vás si vybaví fenomenální úspěch Českého týmu ve složení dvojice profesionálních vojáků Jiřího Hoffmana a Ladislava Zekucii, kterému se podařilo v tvrdé konkurenci největšího a nejprestižnějšího světového airsoftového turnaje G&G World Cup vybojovat pro Českou republiku třetí místo. Proč se ale už teď zabývat dalším ročníkem tohoto neformálního „mistrovství světa“, které se uskuteční až v roce 2021? Odpověď je snadná – kdo bude chtít odjet reprezentovat český airsoft na Taiwan, bude nejprve muset uspět v národní kvalifikaci. Ta bude nyní náročnější a dvoukolová.

Oblastní kvalifikační kola se uskuteční již na podzim roku 2020. Kvalifikační kolo A proběhne o víkendu 7. a 8. listopadu 2020 v Praze v armádní sportovní hale na Ruzyni. Pro oblastní kvalifikační kolo B vhodné prostory zatím hledáme, přičemž předpokládaný termín jeho konání je o víkend 21. a 22. listopadu 2020. Máte-li tip na vhodnou sportovní či jinou vytápěnou halu v některém z velkých moravských/slezský měst rozhodně jej uvítáme.

Finálové národní kolo bude na jaře roku 2021 opět hostit Armádní střelecký stadion v Plzni-Lobzích, na kterém se konají nejvýznamnější tuzemské mezinárodní střelecké závody. Termín konání bude upřesněn před uskutečním regionálních kol v návaznosti na ostatní soutěže probíhající v tomto areálu.

V soutěži opět poměří své síly dvoučlenné týmy. Do kterého kvalifikačního kola se tým přihlásí není důležité. Každý tým však může soutěžit pouze v jednom kole a jeden soutěžící může být členem pouze jednoho týmu. Minimální věk pro účast v soutěží je 18 let. Počet týmů, které budou vpuštěny do oblastních kol bude limitován dle kapacity (předpokládáme max. 25 týmů na každé kvalifikační kolo).

Z každého oblastního kola postoupí do národního finále deset nejlepších týmů. Těchto dvacet týmů plus jako 21. tým dojice obhajující předchozí národní vítězství se poté utkají v národním finále o postup do světového finále soutěže G&G World Cup 2021.

Kvalifikační a národní kola se opět budou sestávat z disciplín 5x5 a Search & Destroy. Oproti kvalifikaci roku 2019 však již v národní soutěži bude omezen počet ran pro jednotlivé střelecké úlohy obdobně, jako je tomu u světového finále. Je tedy na čase začít se připravovat, trénovat a plánovat.

Provedení národního kola soutěže G&G World Cup 2021 zajišťuje společnost Bohemia Air Soft s podporou resortu Ministerstva obrany. Osobní záštitu soutěži znovu udělil ministr obrany České republiky Mgr. Lubomír Metnar a předsedkyně výboru pro obranu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Mgr. Jana Černochová. Záštity dalších osobností a další podpora jsou v jednání.

Ing. Jan Šulc
ředitel závodu G&G World Cup 2021 – Česká republikaVydáno: 10.12.2019 10:53 | 
Přečteno: 4992x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků