Fórum
Kategorie: Zajímavosti, Airsoft akce, G&G World Cup Archív

G&G World Cup 2023 – FINÁLE ČR!

G&G World Cup 2023 – FINÁLE ČR!České Národní finále je tu! Kdo se stane vítězem a pojede na Taiwan se dozvíme už příští víkend!

V sobotu 3. června v 9:00 bude v Plzni na Armádním střeleckém stadionu Lobzy odstartováno České národní kolo turnaje G&G World Cup Shooting Competition 2023. Turnaj pořádá firma G&G Armament a organizaci této soutěže v ČR realizuje Bohemia Air Soft pod záštitou ministra obrany a s podporou Ministerstva obrany.

První dvě vítězné dvojice tohoto finále budou moci v říjnu vyrazit na Taiwan reprezentovat Českou republiku v mezinárodní konkurenci. Kromě toho, že získají čest a slávu, mohou též usilovat o peněžní výhry a užijí si též nezapomenutelný zážitek ze samotné výpravy do Asie.

V turnaji se střetne 12 týmů které prošli oblastními koly, včetně vítězů posledních dvou ročníků a obhájců třetího místa z posledního mezinárodního finále na Taiwanu. Dalším 6 týmům byla udělena divoká karta, tedy i oni se mohou zúčastnit. Celkem se týmy střetnou ve třech disciplínách ve dvou kolech. První kolo z každé disciplíny určí pořadí pro druhé kolo, ve které už se soutěží na ostro. Pořadí v každé disciplíně určuje počet bodů, přičemž diskvalifikace znamená nula bodů.

Dvě disciplíny, „5x5“ a „Sniper & Spotter”, bylo možné vyzkoušet už v oblastních kolech, ale třetí disciplínu „Search & Destroy“ si týmy zkusí až nyní. Že bude klání o postupová místa na Taiwan více než napínavé zajistí i přísná omezení munice na jednotlivé disciplíny, které potrápilo nejeden soutěžní tým v kvalifikačních kolech.

K naší lítosti zrušilo na poslední chvíli G&G Armament ženskou kategorii a z důvodu nízkého zájmu se neuskuteční ani finále juniorské kategorie. Přesto si buďte jisti, že finále v ČR i na Taiwanu bude strhující a napínavé.

Jestli se chcete podívat na průběh finále i vy, doražte na Armádní střelecký stadion Lobzy – Plzeň a podpořte vaše favority. Vstup je zdarma. Jakékoliv dotazy ohledně turnaje pište na akce@airsoft.cz.

Těšíme se na všechny účastníky, jak z řad soutěžících, tak diváků.

 

Ředitel závodu

Jan Šulc


Vydáno: 25.5.2023 12:11 | 
Přečteno: 904x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků