Fórum
Kategorie: Zajímavosti, Airsoft akce, G&G World Cup Archív

G&G World Cup regionální kolo Ústí nad Labem

G&G World Cup regionální kolo Ústí nad LabemPoslední oblastní kolo zná své vítěze.

V neděli 21. května 2023 proběhlo páté a poslední kvalifikační kolo turnaje G&G World Cup ve spolupráci s APK Airsoft Crew. Sešli se zde poslední týmy, které se ucházeli o kvalifikaci na české národní finále tohoto turnaje.

Na hřišti ARMA areál v Ústí nad Labem bylo již před začátkem turnaje připraveno skvělé zázemí uzpůsobené přímo pro obě soutěžní disciplíny, jmenovitě „5x5“ a „Sniper & Spotter“. Počasí nám přálo a přestože bylo teplo a bezvětří, pod korunami stromů tohoto hřiště byl příjemný chládek. Soutěžící se tak mohli soustředit pouze na své výkony. Jako vždy si týmy mohli disciplíny zkusit nanečisto v rozřazovacím kole a poté naostro v soutěžním kole.

Ač to tak na první pohled pro mnoho soutěžících nepůsobilo, opět se prokázalo, že základem úspěchu v tomto turnaji je spolehlivá zbraň, dobře seřízený hop-up na krátkou vzdálenost a samozřejmě chladná hlava. I v tomto kole bylo vidět, že nejsložitější disciplínou byla paradoxně ta na první pohled nejjednodušší, tedy „5x5“. Velká část střelců nebyla schopná svými 40 ranami sestřelit všech 25 terčů. Někdo příliš spěchal, jiný měl horší mušku či ho potrápili zmenšené terče. Mnohem lepších a vyrovnanějších výsledků pak bylo dosaženo u druhé disciplíny „Sniper & Spotter“. Zde se soutěžící týmy už necítili pod takovým tlakem a tak i výsledky byly mnohem lepší.

Vzestupy a pády mezi hodnocením rozřazovacího a finálního kola ale nakonec měli své vítěze. První místo ukořistil tým OHS-DC (Pavel Šimánek a David Novotný), druhé místo Battlegoup Fenix (František Chmelík a Tomáš Klíma) a třetí místo zaslouženě APK Crew #1 (Jan Jiráček a Jiří Moravec). Tito vítězové postupují samozřejmě do národního finále a kromě medailí a diplomů si odnesli i slevové poukazy na nákup u Bohemia Air Soft.

Nyní už nezbývá než se těšit na České národní finále, které se bude konat 3. června v Plzni.
Všem kvalifikovaným, ale i aspirantům na divoké karty, bude ještě tento týden rozesláno podrobnější info.

Ředitel závodu

Jan Šulc


Vydáno: 23.5.2023 11:16 | 
Přečteno: 1100x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Airsoft odpovědět
Dobrý den já bych přidal k vám je mi 16 Let a hledám okolí Ústí nad Labem

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků