Fórum
Kategorie: Zajímavosti

IWA 2008

IWA 2008Ve dnech 14. až 17. března proběhl v německém Norimberku 35. ročník největšího evropského veletrhu zaměřeného na zbraně, střelivo a související vybavení.

Letos poprvé se jej mezi vystavovateli zúčastnila samostatnou expozicí také naše firma. Podstatný je přitom i fakt, že to byla vůbec první prezentace českého airsoftu na mezinárodní výstavní scéně.

Pochopitelně české národní sekci, v hale 2 norimberského výstaviště, dominovali velké expozice firem jako je Česká zbrojovka, Sellier & Bellot či Meopta Přerov, ale mezi menšími stánky nešlo BAS, díky vtipné a originální realizaci ve vojenském stylu přehlédnout.

Na IWA platí bohužel přísné německé regule, které nám podstatně svazovaly ruce při výběru zbraní (např.: Dlouhé zbraně vojenského vzhledu směly tvořit maximálně 20% z vystavených kusů, veškeré zbraně musely být převedeny pouze do režimu střelby jednotlivými ranami, nesměly se vystavovat lasery, svítilny na zbraně ani montáže k nim,….), ale i tak se nám dle reakcí návštěvníků povedlo do Německa přivézt zajímavou skladbu zbraní. Ostatně jak vše vypadalo můžete posoudit z fotografií i vy.

© AirSoftShop.cz
Převzato z AirSoftShop.cz


Vydáno: 1.4.2008 11:34 | 
Přečteno: 11398x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků