Fórum
Kategorie: Zajímavosti

Jarní Airsoft Burza

Jarní Airsoft BurzaStejně jako minulý rok, i letos jsme pro vás přichystali Jarní Airsoft Burzu dnem 11.3.2017 na kterou jste všichni srdečně zváni. Letos jsme ji navíc rozšířili o dodatečný program, ve kterém si snad každý najde něco. Co vás letos čeká?

  • Otevřená prodejna a servis BAS
  • Speciální jarní smluvní ceny
  • Airsoft burza zbraní a výstroje
  • Přednáška - Stručná historie airsoftu
  • Workshop – Servis a údržba elektrické zbraně včetně rozebrání mechaboxu pod dohledem našeho technika (workshop pro 2x6 lidí)

Otevřená prodejna a servis BAS (9:00 – 13:00)
Chcete si o víkendu nakoupit vše potřebné a ještě získat nějakou slevu či dárek? Pak využijte naší prodejnu, která bude otevřena po celou dobu konání Jarní Airsoft Burzy. Naše prodejna v ulici Ratajská je největší v ČR a máme v ní vystaven veškerý náš sortiment, který čítá téměř tisíc různých zbraní a přes několik tisíc dalších položek různého příslušenství a výstroje. Otevřen bude samozřejmě i náš servis v Lánovské ulici.

Airsoft burza zbraní a výstroje (9:00 – 11:30)
Máte airsoftovou zbraň či výstroj, kterou chcete prodat? A nechcete zbytečně riskovat prodejem přes internet? Tak si zarezervujte za 20 korun stůl v naší zasedací místnosti a přineste vše co chcete prodat. Pokud jste návštěvník a chcete se jen podívat kdo co nabízí a nebo něco koupit, pak máte vstup na burzu zdarma a ceny si můžete domluvit přímo s jednotlivými prodejci.
Pokud chcete prodávat jako komerční subjekt, pak je cena pronájmu stolu 200 Kč.
Rezervace na info@airsoft.cz

Přednáška – Stručná historie airsoftu (12:00 – 13:00)
Zajímalo vás někdy, kde se airsoft vzal? Jaké jsou jeho počátky? Myslíte si, že že to jen zábava z přelomu tisíciletí? Pak zavítejte na přednášku o stručné historii airsoftu, kde se od Alfreda dozvíte, jak a kde airsoft vznikl, jaké jsou jeho milníky a přesvědčíte se, že airsoft je mnohem starší a komplexnější koníček než jak je vnímán dnes. Zaručujeme, že se dozvíte informace, které nikde jinde pohromadě nenajdete. Pro začátek vám prozradím, že náš příběh začíná už těsně po druhé světové válce. Vítán je každý zvědavý posluchač.

Workshop - Základní servis elektrické zbraně AK a M4 (13:30 – cca 15:30)
Nemáte žádné zkušenosti se servisem elektrické zbraně? Chcete se naučit rozebrat a složit vaši vlastní elektrickou zbraň? Být připraveni provést základní údržbu, nebo výměnu poškozeného dílu? Získat pár tipů od profesionálů? Pak si u nás rezervujte místo a pod vedením našich zkušených servisních techniků si provedete údržbu vlastní zbraně s následným změřením úsťové rychlosti. Tématem tohoto workshopu budou zbraně AK a M4. Základní workshop není zaměřen na upgrade, pouze na servis, údržbu před sezónou, nebo výměnu poškozeného díl. Na workshopu bude možné zakoupit díly za velkoobchodní ceny.
Po ukončení workshopu vám na u nás zakoupené zbraně vystavíme certifikát o provedení servisní prohlídky, včetně plomby. Ten bude mít stejnou hodnotu jako záruční servis v našem servise, včetně změřené a zapsané úsťové rychlosti.
Nutná registrace předem – cena 200 Kč

Poznámka k účasti na workshopu: Pro účast na workshopu je nutné se dopředu registrovat na akce@airsoft.cz a přinést si vlastní zbraň typu AK nebo M4 (nemusí být nutně koupena u Bohemia Air Soft, do e-mailu prosím upřesněte model zbraně, výrobce a případný předchozí upgrade či jiné zásahy a napište tel. na sebe pro případné předchozí konzultace). Pokud byla zbraň zakoupena u Bohemia Air Soft, vezměte sebou také záruční list.
Z kapacitních důvodů je workshop omezen na celkem 12 míst. 6 se zbraní M4 a 6 se zbraní AK. Vyhrazujeme si však možnost workshop dodatečně rozšířit, dovolí-li to naše kapacity.
Platba probíhá na místě. Nářadí a maziva zajistíme, nicméně pokud si chcete do budoucna zbraň rozebrat sami doma, přineste si vlastní nářadí - doporučujeme si určitě vzít sadu imbus klíčů, velký a malý křížový šroubovák, velký a malý plochý šroubovák. Místo šroubováků se samozřejmě hodí i kompletní sada rozličných bitů s nástavcem.


Vydáno: 16.2.2017 9:37 | 
Přečteno: 10448x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků