Fórum
Kategorie: Zajímavosti

Krátká zpráva z návštěvy u výrobce zbraní UMAREX

Krátká zpráva z návštěvy u výrobce zbraní UMAREXI když Bohemia Air Soft je pouze krátkou dobu dovozcem a distributorem airsoftových zbraní firmy UMAREX do ČR, musíme potvrdit, že o nabízené výrobky je velký zájem a doplňování zásob se určitě stane pravidelnou záležitostí. Zákazníci se tak mohou těšit na postupné rozšiřování sortimentu tohoto výrobce v naší nabídce.

     Právě uspokojivá kvalita výrobků v kombinaci s cenou dává firmě UMAREX dobré předpoklady, aby se zařadila mezi vyhledávané značky v oboru, i když výrobou a distribucí airsoftových zbraní se zabývá teprve od roku 2007. Navazuje na bohaté zkušenosti s projektováním, výrobou a testováním vzduchvých zbraní na 4.5 mm, malorážek a ostrých zbraní s ráží 9 mm. Právě tato tradice a těsná spolupráce s takovými výrobci, jako je Walter, umožňují firmě UMAREX nejen výrobu věrných kopií, ale i jejich originální značení.

Preciznost výroby, důraz na testování každého výrobku a důkladnost zkoušení důležitých dílů i rozmanitost a kvalita zpracování povrchů nás zaujala při konkrétní prohlídce provozů v Arnsbergu.

      I když přímo v Arnsbergu se airsoftové zbraně nevyrábí, je jim věnována značná část obchodní expozice a důstojné místo zaujímá část věnovaná airsoftu i v místním podnikovém muzeu. Požadavky na kvalitní výrobu jsou firmou UMAREX přenášeny na subdodavatele a ve vlastním závodu v Arnsbergu je prováděno opakované testování cca 10 % airsoftových zbraní po 100 % testech u výrobců a jsou zajišťovány případné opravy.

      Věříme, že naši zákazníci budou s výrobky se značkou UMAREX stejně spokojeni, jako jsme byli my spokojeni s profesionálním přístupem prodejců – zaměstnanců firmy UMAREX. Drobnou chybu v zavěšení české vlajky jim nemáme za zlé. Naše přivítání nám potvrdilo, že mají zájem o přímou spolupráci s naší firmou Bohemia Air Soft, a že jsme pro ně významným obchodním partnerem, se kterým se 6 let setkávaly (prvních 5 let jako s konkurencí, nyní jako s partnery) na největším evropském veletrhu zbraní IWA.

Pokud se chcete lépe seznámit se sortimentem firmy UMAREX,  doporučujeme http://www.umarex.de/de/airsoft.html , nebo  přímo na naši aktuální nabídku skladových zásob na http://airsoftshop.cz/index.php?manufacturers_id=65&osCsid=sl1mblorth0ikk4ihsju2s6843 . Pokud  v naší nabídce postrádáte momentálně některý výrobek, sdělte nám to na http://airsoftshop.cz/form.php a my se pokusíme toto zboží pro vás zajistit přímo u výrobce za velmi výhodnou cenu.


Vydáno: 3.6.2013 12:09 | 
Přečteno: 12934x

Autor: AirSoft.cz
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků