Fórum
Kategorie: Zajímavosti

Soutěž pro rok 2016 s Airsoft.cz

Soutěž pro rok 2016 s Airsoft.czMáme tu nový rok, nový měsíc a je tedy čas na novou soutěž. Stejně jako v prosincové soutěži se nemusíte bát, nejedná se o poslední soutěž na Facebooku BAS. Ovšem tentokrát to uděláme trochu jinak a vypíšeme soutěž společně s Airsoft.cz o opravdu lákavé ceny, které si vyberete vy sami. Naším cílem je najít i nové spolupracovníky - autory pro tento web.

Jistě většina z vás ví o stránce Airsoft.cz (kdo nevěděl, tak teď už ví). Tato česká stránka je zaměřena na články o airsoftu - airsoftových zbraních, akcích, týmech, historii a zajímavostech. Ačkoliv se dnes zdá, že weby a nejrůznější fóra jsou vedle Facebooku mrtvé, návštěvnost Airsoft.cz říká opak.

Pro dva v redakci je to ale práce až dost. Proto jsme si řekli, že by bylo skvělé, pokud by se našli i další zájemci, kteří by se na tvorbě obsahu Airsoft.cz chtěli podílet. Samozřejmě víme, že ne každý má chce psát pravidelně, ale mezi airsoftáři v ČR je hodně lidí, kteří mají dost znalostí i schopností vytvořit zajímavý článek či video a publikovat jej. Pro začátek vás chceme trochu podpořit a motivovat, proto přicházíme s novou soutěží. O co tedy jde?

Vaším úkolem v této soutěži bude v průběhu roku 2016 napsat článek, či natočit video určený ke zveřejnění na Airsoft.cz. Pochopitelně nemusíte zůstat jen u jednoho článku/videa, čím víc budete psát a točit, tím větší máte šanci. Má to ovšem několik drobných podmínek:

Co chceme:

  • Článek/video se musí tématicky dotýkat airsoftu a mít odpovídající informační hodnotu, aby se v nich čtenář něco zajímavého a užitečného dozvěděl.

Může jít o recenzi na zbraň, výstroj či jakýkoliv jiný produkt pro airsoft, informaci o proběhlé airsoftové akci (nikoliv ale jen video či foto z akce s hudbou) či výstavě, popis obecné airsoftové problematiky (například s ohledem na zákony a bezpečnost, rady pro začínající, vývojové trendy, historii), airsoftové originální technické návody či komplexní informaci o vašem airsoftovém týmu.

Ve specifických případech lze za téma zvolit i obecnou military problematiku či téma ostrých zbraní, ale jejich zpracování musí být přínosné pro airsoftovou komunitu.

  • Musí se jednat o originální materiál určený přímo pro Airsoft.cz (nelze jej publikovat jinde).

  • Článek musí mít minimální délku cca jeden a půl stránky textu A4 (velikost písma 12 – Arial) a musí být doplněn kvalitními fotografiemi, nebo kresbami umožnujícími publikování.

  • Video musí být v minimální kvalitě 1280x720 (HD) a délce minimálně 5 minut. Jeho zpracování musí být na odpovídající technické úrovni (byly bychom vděčni za videa, která nebudou utopená ve tmě, budou mít slušný zvuk, nebudou rozklepaná atd.). v případě, že je video doprovázené hudbou odpovídá autor za dodržení všech autorských práv s ní spojených.

  • Do soutěže nebudou zařazeny a nebudou ani publikovány žádné články/videa, které jsou v rozporu se zákony a články či videa, které nesplňují výše uvedené podmínky.

  • Veškeré články budou publikovány na Airsoft.cz pod jménem jejich autora a označeny jako soutěžní.

  • Autor článku/videa musí být starší 18 let a musí na sebe poskytnout kontakty (tel., e-mail a pro informaci

Ano víme, podmínky jsou přísné, ale odměny budou tentokráte mnohem zajímavější a jak jsme řekli, hledáme i posilu do našeho redakčního týmu pro budoucí trvalou spolupráci. Takže nás zkuste zaujmout a třeba se domluvíme i na další pravidelné a honorované spolupráci.

Všechny příspěvky a dotazy posílejte na mail akce@airsoft.cz !!!!

O co tedy budeme hrát a jak se bude hlasovat o výhře?

Celkově soutěžíme o tři ceny. Jeden článek/video může vyhrát vždy jen jednu cenu.

- Cena serveru Airsoft.cz – vybírá kolektiv serveru Airsoft.cz a BAS.

výhra: elektrická airsoftová zbraň z nabídky BAS dle vlastního výběru v ceně do 5 000 Kč

- Cena účastníků – vybírají sami autoři zapojení do soutěže.

výhra: plynová airsoftová zbraň z nabídky BAS dle vlastního výběru v ceně do 3 000 Kč

- Cena čtenářů – vyhrává článek/video s nějvětším počtem shlédnutí na Airsoft.cz

výhra: zboží z nabídky BAS v hodnotě do 1 500 Kč

Poznámka: Výherci v kategoriích "cena serveru" a "cena účastníků" si budou moci vybrat jednu zbraň z příslušné kategorie z aktuální nabídky BAS. Výherce v kategorii "cena čtenářů" obdrží jeden kus libovolného zboží do uvedené hodnoty z nabídky BAS. Pokud bude zvolená zbraň/zboží dražší (rozhodující je základní katalogová cena s DPH) je možné rozdíl nad limit výhry doplatit, při volbě levnější zbraně/zboží se rozdíl výherci nevyplácí. Veškeré výhry musí výherci osobně převzít v sídle BAS do konce února 2017, nevyzvednuté výhry propadají. Výhry nelze vyplatit v penězích. výhry ani zařazení do soutěže nelze vymáhat právní cestou.

Vaše videa a články můžete posílat po celý rok 2016. Na webu www.airsoft.cz je budeme průběžně zveřejňovat a informovat o nich budeme i zde na Facebooku. Uzávěrka soutěže je 31. 12. 2016. Vyhodnocení a vyhlášení výsledků proběhne v lednu 2017.


Vydáno: 12.1.2016 17:15 | 
Přečteno: 10450x

Autor: Alfred
 | Hodnocení:

600x100_action-shop.gif banner_airsoftshop_2.gif


Komentáře jsou automaticky uzavřeny 365 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

Menu

Odkazy

Přihlášení

Archiv článků